Ichi

Manager
 • Zawartość

  428
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  24

Ichi last won the day on 22 Lipiec

Ichi had the most liked content!

2 obserwujących

O Ichi

 • Tytuł
  Sowa
 • Urodziny 20.02.1995

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Ulubiony serwer
  FFA
 • Płeć
  Mężczyzna

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/chefichi
 • GG
  4930424
 • Skype
  flips10

Ostatnie wizyty

1428 wyświetleń profilu
 1. Rozmawialiśmy wczoraj, żebyś nie spamował i nie odkopywał starych tematów... Widzę, że chuja na to kładziesz Małego, ale śmierdzącego jak odbyt Rekina ( zaczynam łączyć te dwa "wątki" )
 2. Lubię wąchać wafle.
 3. Uderz w stół, a nożyce się odezwą
 4. Ja to bym Arka wyruchał
 5. Na nie Jeszcze pyta "czemu nie?" Po 2000 roku IQ dzieci zaczęło drastycznie spadać, aż osiągnęło magiczną wartość 69
 6. !!!

  Dostałeś info, że nie spełniasz wymagań na admina bo nie masz wystarczającej ilości postów, więc napierdalasz je bez sensu? Kotwica Ci w plecy synu...
 7. Pojawił się uaktualniony baner, a wszelkie sprawy Ligi Wiejskiej Chaty Sezonu 1 zostały przeniesione do archiwum. Wyjątkowego, bo wszyscy użytkownicy mają do niego wgląd
 8. Konflikt chyba zażegnany od środka. Skupcie się na grze i swoich drużynkach użyszkodnicy
 9. Panie Łukaszu Stwierdziłem, że nikt nie wie do końca o co chodzi, informacje ogólne zostały mi przekazane, ale do końca nic nie było wiadomo, więc nie przedstawiaj mnie w takim słabym świetle, bo nie latam po ludziach na kanałach, gdziekurwakolwiek i nie gadam o każdym z osobna.
 10. Gram rankedziocha
 11. Nie zgodzę się z Tobą. Rangi nie są "puste" oraz mają wyraźne odzwierciedlenie na serwerach jak i na forum. Sam byłeś/jesteś w szeregach WCH i dobrze o tym wiesz. Pragnę wspomnieć, iż to nie MISIA użyła argumentu o randze, tylko ja, osoba "trzecia". Jako opiekun nie dawałeś jakimś pierwszym lepszym podrostkom do siebie skakać chociażby dlatego, że posiadałeś najwyższą władzę na swoim serwerze. Szanuj dalej zasady, jakie panują na forum. Proszę Dodam na koniec, że "aktualne tematy" wiejskiej rozgrywały się prywatnie na TS3, więc nie widzę sensu używania tego typu argumentu, tym bardziej, że osoby powiązane same nie wiedzą do końca ( rzekomo ) o co chodzi. ^^ Moja nieobecność nie ma z tym żadnego związku.
 12. Coś tu chyba poszło nie tak. Tej ewolucja, zawracaj, spierdoliliśmy. D1ma, nie rób z siebie pana na włościach i nie traktuj innych, a w szczególności osób z konkretną rangą i pewnym doświadczeniem na wiejskiej z góry. To co napisałeś o MISI ( z którą kontakty mam nie bliższe niż z Americano, żeby nikt mi zaraz nie zarzucał grupkowania się na forum albo lizania dupska, bo to robię tylko Adamowi, jak się nie podetrze przez tydzień ) jest ogólnie rzecz ujmując bardzo nie ładne. Dodatkowo mam pytanie, bo nie widziałem nigdzie żadnych rezygnacji z Twojej strony ( a FB nie mam jak pewnie wiesz, gdzie te informacje się pojawiły ), a nazwa Twojego konta na forum jest dosyć wymowna, zrezygnowałeś ze swoich funkcji?
 13. Mniej napinki odbjór
 14. Mózg*