Ichi

Manager
 • Zawartość

  409
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  22

Ichi last won the day on 31 Marzec

Ichi had the most liked content!

2 obserwujących

O Ichi

 • Tytuł
  Sowa
 • Urodziny 20.02.1995

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Ulubiony serwer
  FFA
 • Płeć
  Mężczyzna

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/chefichi
 • GG
  4930424
 • Skype
  flips10

Ostatnie wizyty

1346 wyświetleń profilu
 1. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SKISŁEM W CHUJ
 2. A jebnij się Pan czymś ciężkim, szukałem dzisiaj gdzie są logi zaraz po Twoim poście, ale ich nie znalazłem, Counter ( opiekun 2maps ) napisał, że nie ma teraz zbytnio czasu, więc też nie siedzi 24/7 na forum. Gdyby to był admin, którego znam dobrze, to dostałby soczystego klapsa, a z racji, że nie znam TEGO dziobaka, nie zrobię nic. Ostateczna decyzja należy do opiekuna danego serwera.
 3. Hatfu!
 4. Kurwa jestem na wsi u Tynki, odpierdalajcie jak jestem w domu, a nie na telefonie na zadupiu dolnym Generalnie można się obrażać, ale serwer FFA to nie 2maps. U mnie ( o ile ktoś gra xDDD ) za kurwienie od tak ( chyba, że mnie wkurwi ) nie ma bananów, ale regulamin na 2maps może zezwalać na inne rzeczy. Dziękuję wszystkim, którzy jako przykład biorą FFA <3 ale respektujcie zasady innych serwerów PS. Kocham miejsce zamieszkania Tynki i szanuje, piękna okolica i czyste powietrze
 5. Ja to Ci chyba pierdolnę, albo każę zrobić to chłopakom. Nie masz dowodu? To siadaj na pizdę i nawet nie mrugnij. Günter ( czyt. Kunter ) może sobie banować bez dowodów, bo jest opiekunem i ma trochę więcej możliwości, ale szczerze w to wierzę, że nagrywa te demka od czasu do czasu. Jeżeli rzeczywiście banowałeś graczy z cheatami, to chwała Ci, bo wypełniłeś swój obowiązek, ale pech chciał, że jakiś no-name, który nie jest dla mnie wiarygodny jakkolwiek, napisał tą prośbę ( chociaż źle, więc chyba zaleję go betonem za brak szacunku do pracy administracji ) i nie masz jakiegokolwiek dowodu na potwierdzenie swojej tezy o jego rzekomym oszukiwaniu. Unban i tyle, w przyszłości, w analogicznej sytuacji niestety, ale musicie liczyć się z takimi, a nie innymi decyzjami ( rozkuwanie betonu ). Administratorowie drodzy, macie wiele możliwości wpływania bezpośrednio na to co się dzieje na serwerze i poza nim, ale musicie też pamiętać o swoich obowiązkach.
 6. Serio? Taka burza o kicka?
 7. Widać komu zależy
 8. Kiepskie podanie, zamykam. Wróć jak nabijesz trochę merytorycznych postów Swoja drogą, chciałbym, żeby każde podanie było takie długaśne
 9. @Maniek36 nie spamuj postów jeden po drugim, bo Ci jebnę. Nie cwaniakuj, bo sam nie znasz WSZYSTKICH komend, sam z resztą tego nie potrafię i jest mi to zbędne do codziennego "życia na serwerze" chodzi o najczęściej używane, dodawanie banów po SID/IP i inne. Dodatkowo proponuję więcej luzu wszystkim, bo jak wam nasmaruje dupy maścią, to nie skończy się na zakręceniu tubki, ale pourywam wam fiutki. Wypierdalać na HAJE.
 10. Polecam tego użySZkodnika. Na tak
 11. Gówno
 12. A może chciał się podzielić swoim hobby?
 13. No cześć, Chciałbym życzyć Wam ( i sobie )... By Sikor białe portki wciągał, By ORZEH smarkom do spodni zaglądał, By MISIA robiła jedzenia wiele, Chociaż gotuje, że ja pierdziele. Rekin zaglądał na serwery czasem, Wombat smagał po ryjach kutasem, By jaja wam puchły, wielkie, kolorowe, Sine i koszerne, od ssania fioletowe. Naszym Adminom dzielnym i kochanym, By żywot ich nie stał się nigdy marnym, By wytrzymali z hałastrą niesforną, Która to myśli, że im wszystko wolno. Tynka mi mówi "kończ Waść, bo zanudzasz, Życzenia są krótkie, a Ty to przedłużasz, Wypocin takich nikt czytać nie chce, Jeszcze z forum odejdą w podzięce... Tak więc zakończę, a akcent będzie taki, Wesołego Jajka, wy głupie siusiaki!
 14. Jajo się odwala. Nie ma unbana, elo.
 15. Weź bo Cię kurwa zaraz przymknę. Koniec spamu albo beton