Ichi

Sowa
 • Zawartość

  464
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  28

Zawartość dodana przez Ichi

 1. O KURWA ALE DYMYYY!
 2. Myślałem, że zapadłeś w sen zimowy i odpiszesz na wiosnę
 3. Dobra nadać flagi frajerowi, zamykam.
 4. Nie piszemy postów jeden po drugim, używamy opcji edytuj. ^^
 5. Gadaliśmy z Koloxem, brak dowodu, leci UB. Na przyszłość proszę o pamiętanie o tym, by nagrać demko ^^
 6. Zdecydowanie na tak, dużo czasu spędza na serwerze, codziennie gra na FFA od 18, ba, jest najczęściej jednym z pierwszych na serwie. Widuję go również na Mirku ^^ poczekamy na opinie innych ^^
 7. Jest mega
 8. Z przyjemnością informuję, iż nasz serwer ONLY MIRAGE znalazł się w TOP100 na platformie GameTracker.com zajmując 93 pozycję w aktualnym zestawieniu. Edit v1 - 88 pozycja Edit v2 - 85 // Counter Edit v3 - 81 pozycja Edit v4 - 75 // szark Edit v5 - 67! poz.
 9. Jak nie będzie wywalać z FFA
 10. gówno mnie obchodzi na który serwer, jestem na nie
 11. Komentarzy jest
 12. Mając na uwadze powyższe nie mogę wydać opinii pozytywnej. Dodam również, że codziennie od 19:00 gramy na FFA, a mimo to nie widziałem Cię tam ani razu... Może w przyszłości Zamykam.
 13. Jebak Morski po wojaku zatwierdził Próbny do końca życia, opłata z naliczaniem sekundowym.
 14. Chiba ta
 15. Kanter rację ma, bez ściemy. ALE HOT RYMSY
 16. Kolejny mundry z łopatą do odkopywania starych krzywych tematów
 17. Nie da się, bo z kilkuset graczy, których mieliśmy na FFA w dzisiejszych czasach niewielu, a właściwie prawie nikt nie zagląda na forum. Jest dobrze jak jest, a w przyszłości będziemy dodawać nowości.
 18. Kolejne podejście do podniesienia FFA!!!! Yay!... chuja tam. FFA nigdy nie upadło, więc nie ma co podnosić, po prostu gracze z całego świata byli na wakacjach, ot co. Powrót z wakacji podzieliłem na kilka faz. Faza pierwsza - zmniejszenie ilości map przy zachowaniu ich różnorodności. Na FFA mieliśmy pisiont trybów, od zwykłych, przez aim digle, uspy, krejzi dżampy, sokerdżemy, pejntbole, aż po obcowanie z Orzehem na tyłach marketu na mapie Mirage. Z 30 pozycji zmniejszyłem ich ilość do 16, a lista przedstawia się następująco: 1hp_supermario aim_map_usp_s awp_india_nav72 awp_lego_2_crash_go de_cache de_mirage de_cbble de_dust2 de_inferno de_overpass de_train de_rats_1337_v2 de_westwood_csgo gg_wiejski_orencz_mats gg_wiejski_palm_bicz_fix scoutzknivez_css Wszystkie mapy były i są świetne, ale niestety z racji, iż wszystkim się nie dogodzi, ludzi nie bywało więcej niż 10-15 osób przez cały dzień, o ile w ogóle ktokolwiek się połączył. Ktoś wchodził na mapy oficjalne, wymieniał się później slotem na mapie typu dodgeball i tak bez końca. Zostawiłem mapy, które w większości Wam pasowały i powiedzmy sobie szczerze... nie bugowały się od samego początku, czy też w środku rozgrywki. Dodatkowo de_nuke zostało usunięte, bo z tej mapy ludzie wychodzili częściej niż z ratsów Faza druga - zwiększenie przyrostu naturalnego kurczaków . Zamierzam poświęcić inne "gejmingowe" sprawy, by robić z sztuczny tłok na serwie, jesteście mile widziani, więc też wbijajcie ! :D( jak tylko macie odporność na przegrywanie z obrzynem ) oraz będę spamować po 130 znajomych, żeby dołączali, a że z tej listy połowa to Wiejska-Chata... no cóż, wybaczcie :* Faza trzecia - dodawanie kolejnych map/trybów wraz z rozwojem serwera. Jest to donośnie punktu pierwszego, nie ma się co spieszyć. Wielkie zmiany odbiły się nam czkawką, więc będziemy działać powoli ^^ Faza x - nie wiem, ale chcę by było więcej tych faz. Jeżeli zauważycie jakiekolwiek problemy ze stabilnością serwera, pluginami lub wpadniecie na pomysł co by można było dodać/zmienić piszcie na steam, nie musicie od razu zakładać tematów na forum. Każdy z pomysłów rozpatrzę i ewentualnie przedyskutujemy go w szerszym gronie. Zapraszać mnie gejuszki :3 https://steamcommunity.com/id/chefichi/
 19. Map nie wybierałem samemu, poprzednie statystyki pokazały, które mapy były najczęściej grane poza tym, ten zestaw jest "pierwotny", jeszcze z przed zmiany IP.
 20. - TYM JESTEŚ NA SKAŁTACH, ZOBACZYMY KTO DZISIAJ WYGRA
 21. Siema, pikne autko
 22. na scoutzknivez sobie nie radziłeś i teraz na forum płacze... PATHETIC
 23. No cześć! Zastanawia mnie jednak, czemu mając pindola na awku widnieje dziewczynka. Hm...