konto skasowane

Użytkownik
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

konto skasowane last won the day on 8 Maj

konto skasowane had the most liked content!

4 obserwujących

O konto skasowane

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Profile Information

 • Ulubiony serwer
  ARENA
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

607 wyświetleń profilu
 1. Chcesz robić z ludzi idiotów, Twoja sprawa. Chcą to łykać ich sprawa. Chcesz coś wyciągać z naszych prywatnych rozmów? Proszę bardzo! To dopiero będzie odpowiedni poziom i klasa. Wiesz doskonale o co chodzi, a Ichi wpada na kanał i mówi, ze ponoć nie wiesz. Rily?
 2. no to trudno, nie dogadamy. Tylko pierdolenie ludków o tym, że nie wiedzą o-c-b jest jakąś kpiną. Zarówno na TS jak i na msger rozmawialiśmy i doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki jest powód. Sytuacja smutna, bo są to osoby co do których uczciwości i szczerości nie miałem do tej pory wątpliwości. Teraz niestety jest tak, że albo kłamią teraz, albo kłamali wcześniej. Trochę lipka, co nie?
 3. Ichi, chodź na TS to dogadamy, bo aż żal tak pisać
 4. Widzisz, ostatnio za daleko od wiejskiej jesteś i nie nadążasz z aktualnymi tematami. A to czy ktoś rangę ma czy nie, znaczy tyle co nic. Jeśli ktoś potrzebuje tejże do obrony, znaczy tyle że na nią nie zasługuje. Flagi mi zostały tylko dlatego, że Adam chciał coś jeszcze przedyskutować. I nie pan na włościach, a moderator działu. Do końca na posterunku.
 5. Tak jak mówiłem, z racji nie zdjętych mi flag kasuje wszystko poniżej tego posta. Sama sobie pewnie zdejmiesz, ale łapiesz warn na spam.
 6. Widzę ze Ci coś pękło w dupie. Ta rozmowa obraża noją inteligencję. Co do flag, nie Twoja sprawa dziewczynko. I wypad na inne tematy a nie tu śmiecisz
 7. Wciąż czujesz potrzebę? To już niepokojące, polecam specjalistę. Na śmieszkowanie musisz sobie zasłużyć, sama ranga na forum nic nie daje - dostrzegasz ten fakt? Co do zasady rozdziału jednego życia i drugiego, hipokrytką trzeba być broniąc się tekstami typu "nic o mnie nie wiesz" aby po chwili mówić o tym wysokim murze. Rad więcej nie będzie, obawiam się że wyszły by zbyt drogo. Idź bądź fajna w oczach klakierów gdzie indziej. I nie spamuj w temacie ligi, z którą nie masz nic wspólnego. @Biały pytał o start rozgrywek. Sądzę, że kilka osób mogło by je poprowadzić. Może Yodden? Niech chłopaki to przegadają i odpowiedzą w tym temacie. Do tego czasu zamykam dyskusję i kasuję każdy następny post (co by było więcej za paznokciami moimi)
 8. "Nie znasz mnie, nie wiesz nic o mnie, nie wiesz kim jestem i co sobą reprezentuję! " jprdl, to nie mogło brzmieć gorzej. Idź do kąta, popłacz sobie. Później wydoroślej i zacznij brać odpowiedzialność za swoje słowa w sieci. Lekcja pierwsza: cały czas tworzymy swój wizerunek. Czy to na rozmowie o pracę, egzaminie w szkole czy po pijaku na imprezie. Tyczy się to też tego co popełniamy w sieci. Za tę nie wystawiam faktury.
 9. Jak ktoś stwierdza fakty na podstawie dłuższych obserwacji, to nawet bolesne nie klasyfikowane są jako obelgi. To diagnozy. Co do "spuszczania z wora" i "co Ty tu robisz" to nie mów mi jak mam żyć (czy coś równie taniego, byleś bezbłędnie zrozumiała przekaz).
 10. jak ktoś ma siano zamiast mózgu, to nie widzi różnicy między reakcją na marne prowo a punch. Teraz była reakcja, ale to już wynikając z mojej alergii na głupotę ludzką. @Ichi jestem wyluzowany. Napiętego mnie nie słyszałeś?
 11. Zespoły do ligi zapisane, regulamin powstał - wystarczy człowiek z iq ciut przewyższającym przydrożny kamień i leci. Miłej zabawy. Duble post, my bad. Nie chciałem łączyć tych wypowiedzi w jedna, żeby główny przekaz nie umknął.
 12. Marne prowo, jak i każda okazja kiedy zamiast pomyśleć dotykasz klawiatury. Bez odbioru.
 13. nie sprzedał, tylko ogarnął: tylko tak będzie mógł go bezkarnie i regularnie cisnąć
 14. Zakładamy temat z dopiskiem NOWA LIGA, w którym pierwszy post wyglądać ma wedle wzoru poniżej: Nazwa drużyny: TAG Drużyny Logo Drużyny: (c) Gracz 1: nick, steam_id Gracz 2: nick, steam_id Gracz 3: nick, steam_id Gracz 4: nick, steam_id Gracz 5: nick, steam_id Trener: nick, steam_id
 15. ZAPISY OFICJALNIE STARTUJĄ: