♛ Górczyk ♛

Admin AWP
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ♛ Górczyk ♛

 • Tytuł
  NowiciuŻ
 • Urodziny

Profile Information

 • Ulubiony serwer
  AWP
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nieobecność:22-27.08.2018 Serwer:AWP Powód: Urlop wypoczynkowy
 2. Nick: ♛góя¢zук♛ Imię: Bartek Steam_id: STEAM_0:1:121135147 Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198202536023 Wiek: 17 Skąd:Okolice Łodzi Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Dawno temu jeszcze za czasów 1.6 i jakiś czas temu na serwerowni kumpla. Znajomość komend (0-10): Podstawowe komendy jeszcze pamiętam a jeżeli jeszcze coś będzie potrzebne to się tego nauczę. Czy będziesz aktywny na forum: Praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych. Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera: Chciałbym pomóc reszcie administracji(a jak wiemy jest ich mało na chwile obecną) w panowaniu nad serwerem no i również ich odciążyć ponieważ nie każdy ma czas aby wbijać cały czas na serwer przecież każdy ma swoje prywatne życie. Dyspozycyjność:Codziennie w godzinach popołudniowych. Dlaczego właśnie Ty?:Ostatnio wróciłem po dłuższej przerwie na serwer i doszedłem do wniosku że nie jest za dobrze,mianowicie chodzi mi o to że dużo osób łamie regulamin a admina nie ma...Chciałbym pomóc w panowaniu nad serwerem i waśnie dlatego piszę to podanie. Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Oczywiście, nie widzę problemu by tego nie robić to tylko 5PLN Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś:Serwer polecam swoim znajomym ze steam i tym których znam osobiście.
 3. @BaNaN Moja mała aktywność ostatnimi czasy była spowodowana pobytem w szpitalu.
 4. Nick: ♛góя¢zук♛ Imię: Bartek Steam_id: STEAM_0:1:121135147 Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198202536023 Wiek: 17 Skąd:Okolice Łodzi Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Dawno temu jeszcze za czasów 1.6 Znajomość komend (0-10): Podstawowe komendy jeszcze pamiętam a jeżeli jeszcze coś będzie potrzebne to się tego nauczę. Czy będziesz aktywny na forum: Praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych i w weekendy. Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera: Chciałbym pomóc reszcie administracji w panowaniu nad serwerem no i również ich odciążyć ponieważ nie każdy ma czas aby wbijać cały czas na serwer przecież każdy ma swoje prywatne życie. Dyspozycyjność:Codziennie w godzinach popołudniowych i w weekendy cały dzień Dlaczego właśnie Ty?: Jestem na tym serwerze praktycznie od początku jego istnienia wielu ludzi znam i lubię. Chciałbym pomóc reszcie adminów. Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Oczywiście, nie widzę problemu by tego nie robić to tylko 5PLN Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś:Serwer polecam swoim znajomym ze steam i tym których znam osobiście.
 5. 1.Dodasz zakaz kampienia ludzie i tak będą kampić tego nie zmienisz.Mnie również denerwuje to kampienie ale trzeba to jakoś przetrawić. 2.Płacą za vipa coś im się chyba należy? A czym to zastąpić? Nie mam pojęcia. 3.Kosy kosy kosy tutaj nic bym nie zmieniał.
 6. Siemka
 7. Siemka
 8. @ThunderZ przyjemnością Haha
 9. Witam Mam propozycje wprowadzenia micro 16+ lub po mutacji z uwagi,że na serwer bijają dzieci 9-11 lat,które przepraszam za wyrażenie drą ryja czym denerwują innych graczy na serwie.Również przez swoje zachowanie zniechęcają nowych graczy do grania na serwerze czego byłem świadkiem. Czekam na rozpatrzenie sprawy.
 10. Witam. Jakiś czas temu dostałem bana(perm) na ts od Rekina za spam/poke czy była by możliwość cofnięcia tego bana? Jeśli tak był bym bardzo wdzięczny czekam na rozpatrzenie sprawy
 11. Nick: ♛góя¢zук♛ Imię:Bartek Wiek:16 Wzrost:184 Kolor oczu:Brąz Kolor włosów:Brąz Skąd:Okolice Łodzi Szkoła:Technikum Ulubiona muzyka:Disco Polo Ulubiony sport:Piłka nożna Ulubione zajęcia:Wspólne wypady ze znajomymi Ulubione jedzenie:Kurczak,Wieprzowina Ulubione napoje procentowe:Dobra wódka,piwo Marzenia:Cała sterta Chciał(a)bym:Być bogaty xDD Samochód lub inny pojazd:Jak narazie rower ale będzie Audi A6 C6 Wady:Toxic Zalety:Parę się znajdzie Nie lubię:Poniedziałków Uwielbiam:Odpoczywać Ulubiona mapa:de_mirage Ulubiona broń:AK-47 Fotka:Nie chcę nikogo straszyć xDD
 12. Jak najbardziej na TAK Restart topki by się przydał