Kolox

Admin Mirage
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Zawartość dodana przez Kolox

 1. TOTALNY POGGERS !
 2. Nick:Kolox Imię:Kornel Steam_id:STEAM_1:0:138817721 Wiek:17 Skąd:Cieszyn okolice Czy byłeś/aś gdzieś adminem?:Szczerze mówiąc nie, lecz dużo czasu spędzam wokół adminów serwera, myślę że zapoznanie się i ogarnięcie wszystkiego nie będzie problemem, biorąc pod uwagę również to, że szybko się uczę. Dyspozycyjność:Wysoka, często popołudniami siedzę na serwerze. Myślę, że wychodzi koło 2-5h w ciągu dnia, a weekendami trochę dłużej. Dlaczego właśnie Ty?:Otóż związany z Wiejską-Chatą jestem już dość długi czas. Na serwerowni gram już około 2lat na forum jestem od ponad roku. Często siedzę na serwerze oraz jestem aktywny na steam. Chcę aby serwer się rozwijał, a co za tym idzie przybywało osób, lecz czasami zdarzy się jakiś cymbał z czitami, a nie zawsze który kolwiek admin jest aktywny by mógł mu dać należytą banicje, a wiemy, że gdy taki delikwent jest na serwerze to odechciewa się grać i ludzie po prostu wychodzą z serwera. Mam nadzieje, że wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. Pozdrawiam !
 3. Nie no co Ty, NO HOMO oczywiście a wszystko 4fun
 4. Uważam, iż nadaje się na administratora. Mam nadzieje, że dostaniesz to miano. Pozdro największy toxic!
 5. Uważam, że @kor3k ma racje i powinien dostać ograniczenie w postaci pmuta ponieważ to co on gada na tym serwerze to się kupy nie trzyma. Ma 13 lat a zachowuje się jakby miał z 20 i uważa że nikt mu nic nie może zrobić ponieważ ma VIP'a. Myślę, że pmute będzie odpowiednia karą dla niego!
 6. Witam! Chciałem złożyć skargę na admina 2maps'a o nicku: korek. Grając na serwerze o godzinie +/- 10:50 po stronie ct na mapie cache, zauważyłem ze jeden z graczy stoi 2 bądź 3 runde afk na respie, więc napisałem na u@ inforamcje o tym, aby korek (świetny admin) wyrzucił go. Nic nie zrobił więc napisałem na ogólnym czacie, cytuje : "korek weź wyrzuć Bociex ( bo taki miał nick) bo jest afk pedale". Korek po tym co napisałem go wyrzucił, więc napisałem na czacie : " korek ciebie to trzeba zwyzywać żebyś przeczytał i kogoś wyrzucił" . Po tym dostałem bana na 4h, co jest kompletnym bezsensem. Pozdrawiam najlepszego admina na 2mapsie :)))).
 7. ban najgorszyadminever

  Jeżeli jesteś tym adminem na serwerze gdzie, jak regulamin pokazuje, można się wyzywać nie mieszając w to osób trzecich to nie uważaj siebie za jakiegoś Goda któremu nic nie można zrobić, nie obrażać ani nic. To jest totalnie bez sensu zachowanie, mega dziecinne. ad 3 Ja wiem że to nie były bzdury w stosunku do obrażania, bo zawsze śmieje się z tego, że np kogoś obrażam, że pedał jest i tak naprawdę tak nie myślę bo Cię kompletnie nie znam, a jeżeli Ty tak nie uważasz to Twoja sprawa. Miałem prawo do złożenia skargi więc to zrobiłem. Imo nie zasługujesz na miano admina z kilku względów ( dziecinność, nie wystarczająca ilość udzielania się na serwerze, a także, jak i pisałem wyżej, obrażanie się i używanie admina do banowania kogoś bo ktoś CIę wyzywał i się spłakałeś).
 8. ban najgorszyadminever

  Napisałeś "jeszcze słowo" a potem nic nie było, nabrałbyś dystansu do siebie jak każdy inny admin. Ilekroć kogoś zgłaszałem że coś ma, to tak było, nie były zwyczajne słowa które rzucałem bo np typo mnie zabił i się spłakałem, tylko typek zazwyczaj po chwili dostawał bana, najczęściej perma za cheaty. Wracając do obowiązków admina, to pisałem nie jednokrotnie do Ciebie, a Ty mówiłeś że nie chce CI się wchodzić i są od tego inni admini też, przy czym akurat wtedy nie było żadnego admina online. Wracając do wyzywania. Może i jestem toksyczny nieco, ale wszystko mówię/pisze do żartów nigdy offensywnie żeby kogolwiek obrażać. Sam Counter potwierdzi,że gdy gra czasami na serwerze zdarza mi się rzucić w niego jakimś tekstem i często też coś odpowie i traktuję to jako nie wyzwisko a po prostu śmieszny żarcik. Kolejna sprawa, masz niby to 17 lat, głos 14 latka, a zachowujesz się na 12. Ostatecznie gdybyś mi dał bana na to 30 minut max, to jeszcze bym przebolał i to zostawił, ale kurde 4 godziny?????? To chyba troszkę za dużo, jak na to co napisałem.
 9. Podbijam
 10. @Counter przydałoby Ci się uptade zrobić ;p
 11. A ja to bym chciał zobaczyć inferno jako 3 mape.
 12. Jak Ty uważasz siebie za toxica to nigdy ze mną na tsie albo serwerze nie siedziałeś. PZDR największy toxic z 2mapsa.
 13. Byłem na serwerze i widziałem jak gra. Moim zdaniem również coś ma. A tłumaczenie się że niby nie słusznie z infem od Boga to trochę pszypau.
 14. Jeżeli Ty @PanPP jesteś za banem dla NIKO to ja jestem za banem dla ( pedała ) chickena. Za co? Otóż jest kilka powodów. Taki chyba najważniejszy to, iż z graczem o nicku chicken junior, moim zdaniem podpowiadają sobie na różnych przekaźnikach typu skype (ts3 nie bo jest zbyt skomplikowany dla nich), co jest zakazane. Drugim powodem jest to, że chicken, nie tylko moim zdaniem, ale także innych "dodaje sobie pkt". A trzecim powodem jest to, że jest 15 letnim toksycznym gównem bez mutacji i szacunku do starszych.
 15. @kor3k no tak bo to jest wkurzające jak dzieciak gada jakieś głupoty a Ty ani żaden amin nie możecie mu nic zrobić. Kompletnie bez sensu moim zdaniem.
 16. Zgadzam się i uważam że rownież powinni dostać bana. Np taki Chicken junior który ma 10 lat i drze się na mikro.
 17. Ty no nie wiem ;p
 18. A następnie chcę zobaczyć spotkanie Lanowice vs wygrana drużyna meczu wyżej
 19. Danie do wyboru mapy de_nuke było najgorszym pomysłem na świecie. Uważam że na tej mapie będzie grało maksymalnie 10osób a wiele z nich będzie miało duże spadki fpsów spowodowane tym że jest to obecnie najbardziej wymagająca mapa w CS-GO. Uważam że powinna zostać wyrzucona ta mapa z puli.
 20. zgadzam się w 100%, na każdym serwerze można zagrać dd2, a z drugiej strony na nielicznych serwerach jest mapa, ciekawa przyjemna do grania, czyli train a tym bardziej overpass, uważam że zmienienie mapy dd2 ma traina lub overa bedzie pozytywna zmiana i zostawienie cbble rowniez
 21. Również jestem za