Floater

Banicja dla ghosterow

3 posty w tym temacie

Uwaga uwaga!

Generalnie w dupie mam to czy ktos siedzi na ts'ie z kims czy nie i czy podpowiada koledze z przeciwnej druzyny czy nie lecz sa k*rwa pewne granice. Wchodze na serwer patrze a tu k*rwy sie bawia podsadzajac sie plantujac sobie pake i ja rozbrajajac. Nie ublizajac nikomu (a szczegolnie 12letnim pryszczulcom bez zycia) obstawiam ze macie po 12lat siedzicie przy komputerkach i walicie ch*jem w klawiature wyzywajac innych oraz ghostujac bo mamy nie ma w domu [(pic1) generalnie wyzywanie mnie w jakikolwiek sposob nie rusza lecz skoro zaczal to stwierdzilem ze dorzuce i to :D] Na szczescie dla was przyznaliscie sie do winy wiec dlatego prosze wysoki sad wiejski o wyznaczenie najlzejszej w moim przekonaniu kary (jako iz nie znalazlem wzmianki na temat ghostowania w regulaminie lecz moglem przeoczyc[w razie czego prosze o poprawe w komentarzu w raz z oznaczeniem mnie w komentarzu]) bana na 1 DZIEN. Kara w moim mniemaniu niska ze wzgledu na to ze oskarzeni przynali sie do winy a bardziej jeden z nich ich wydal. Dziekuje wszystkim za uwage!

tl;dr

ktokolwiek jest tu adminem prosze o zbanowanie tych graczy na conajmniej dzien

ps. pic 2(https://imgur.com/a/wfGFahc) ukazuje oskarzonego przyznajacego sie do winy

ps2. wystapliy problemy z nagraniem wiec w razie watpliwosci moge podeslac plik w inny sposob np. w wiadomosci prywatnej na fb lub cos w tym stylu

Thanks from mountain for attention

Floater

20180531211823_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 1.06.2018 o 09:37, w0mbat napisał:

masz zjebany kolor hud-a

ssij

xd.gif

ty to pewnie jakis rozowy wolisz albo fioletowy :P

ssij

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta