bIALYYY

Kiedy start?

53 postów w tym temacie

Coś tu chyba poszło nie tak. Tej ewolucja, zawracaj, spierdoliliśmy.

D1ma, nie rób z siebie pana na włościach i nie traktuj innych, a w szczególności osób z konkretną rangą i pewnym doświadczeniem na wiejskiej z góry. :) To co napisałeś o MISI ( z którą kontakty mam nie bliższe niż z Americano, żeby nikt mi zaraz nie zarzucał grupkowania się na forum albo lizania dupska, bo to robię tylko Adamowi, jak się nie podetrze przez tydzień :D )  jest ogólnie rzecz ujmując bardzo nie ładne. Dodatkowo mam pytanie, bo nie widziałem nigdzie żadnych rezygnacji z Twojej strony ( a FB nie mam jak pewnie wiesz, gdzie te informacje się pojawiły ), a nazwa Twojego konta na forum jest dosyć wymowna, zrezygnowałeś ze swoich funkcji? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz, ostatnio za daleko od wiejskiej jesteś i nie nadążasz z aktualnymi tematami. A to czy ktoś rangę ma czy nie, znaczy tyle co nic. Jeśli ktoś potrzebuje tejże do obrony, znaczy tyle że na nią nie zasługuje. 

Flagi mi zostały tylko dlatego, że Adam chciał coś jeszcze przedyskutować. 

I nie pan na włościach, a moderator działu. Do końca na posterunku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgodzę się z Tobą. Rangi nie są "puste" oraz mają wyraźne odzwierciedlenie na serwerach jak i na forum. Sam byłeś/jesteś w szeregach WCH i dobrze o tym wiesz. Pragnę wspomnieć, iż to nie MISIA użyła argumentu o randze, tylko ja, osoba "trzecia". Jako opiekun nie dawałeś jakimś pierwszym lepszym podrostkom do siebie skakać chociażby dlatego, że posiadałeś najwyższą władzę na swoim serwerze. Szanuj dalej zasady, jakie panują na forum. Proszę :) Dodam na koniec, że "aktualne tematy" wiejskiej rozgrywały się prywatnie na TS3, więc nie widzę sensu używania tego typu argumentu, tym bardziej, że osoby powiązane same nie wiedzą do końca ( rzekomo ) o co chodzi. ^^ Moja nieobecność nie ma z tym żadnego związku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to trudno, nie dogadamy. Tylko pierdolenie ludków o tym, że nie wiedzą o-c-b jest jakąś kpiną. Zarówno na TS jak i na msger rozmawialiśmy i doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki jest powód. Sytuacja smutna, bo są to osoby co do których uczciwości i szczerości nie miałem do tej pory wątpliwości. Teraz niestety jest tak, że albo kłamią teraz, albo kłamali wcześniej. Trochę lipka, co nie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak krótko mówiąc ktoś był/jest dymany ale nie wiadomo kto. Może każdy był dymany ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, konto skasowane napisał:

no to trudno, nie dogadamy. Tylko pierdolenie ludków o tym, że nie wiedzą o-c-b jest jakąś kpiną. Zarówno na TS jak i na msger rozmawialiśmy i doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki jest powód. Sytuacja smutna, bo są to osoby co do których uczciwości i szczerości nie miałem do tej pory wątpliwości. Teraz niestety jest tak, że albo kłamią teraz, albo kłamali wcześniej. Trochę lipka, co nie? 

D1ma ty jak i twoja wypowiedź jest śmieszna. 

Jedyne co się nadaję jako odpowiedź to: xD  xD  xD  xD xD 

Może jak tak bardzo chcesz to napiszemy ogólne wyjaśnienie całej akcji? 

Co do ligi obgadamy temat i damy informację co i jak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz robić z ludzi idiotów, Twoja sprawa. Chcą to łykać ich sprawa. Chcesz coś wyciągać z naszych prywatnych rozmów? Proszę bardzo! To dopiero będzie odpowiedni poziom i klasa. Wiesz doskonale o co chodzi, a Ichi wpada na kanał i mówi, ze ponoć nie wiesz. Rily?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie Łukaszu :) Stwierdziłem, że nikt nie wie do końca o co chodzi, informacje ogólne zostały mi przekazane, ale do końca nic nie było wiadomo, więc nie przedstawiaj mnie w takim słabym świetle, bo nie latam po ludziach na kanałach, gdziekurwakolwiek i nie gadam o każdym z osobna. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Glados napisał:

Co do ligi obgadamy temat i damy informację co i jak. 

Co do ligi jebac glado(p)są /joke/ To jest jeden. 

A po drugie, dima - skoro taki nick sobie ustawiłeś to chyba po to żeby więcej się tutaj nie logować?:) 

Nie mam nic przeciwko tobie nic mi nigdy nie zrobiłeś i byłeś zawsze w porządku [o ile nie hejtowales mnie z gladokleksem za plecami XD] 

PRZECHODZĄC DO SEDNA JEST SPINA. OK. POGADALIŚCIE. NIC NIE DAŁO. 

Rozumiem nie każdy chce pisać na forum ogólnym o swoich brudach ale skoro zniżacie się do tego żeby odwalać takie pizdowate zagrywki to albo skończcie i idziecie w pizdu albo wyjaśnijcie sprawę w osobnym poście +dima przywróc swój stary nick. 

@konto skasowane

Bo nie dość że serwery dotknęło to co każdy widzi to jeszcze administracja się jebie. Najlepiej wyjebcie gnojówke na wspólną obore i kurwa dajcie sobie po ryju a nie kurwa podchody. 

Na zawsze wasz. Najebany pp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Gofen napisał:

haaaa tfu 
#teammisia

Naplułeś na rękę i poszedłeś oglądać avatar misi? :O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, PanPP napisał:

Naplułeś na rękę i poszedłeś oglądać avatar misi? :O

XDDDD no nie wiem czy mogę się tak otwarcie przyznawać do tego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Jaśnie Pan napisał:

Postaram sie na dniach postawic ustaffke do rozgrywek, albo moze dwie, zeby potem znowu nie bylo spin.

2 ustaffki to już by było coś pięknego. 

Do tego dołożymy dwóch pitplayów i jest niezłe widowisko. 

Tylko brakuje osób prowadzących ligę w skrócie OPEL. 

I brakuje rozwiązania konfliktu bo nie ukrywam że szambo wyjebalo a nikt tego nie sprząta <przynajmniej publicznie>

Godzinę temu, Gofen napisał:

XDDDD no nie wiem czy mogę się tak otwarcie przyznawać do tego

#teammisia nam wystarczył XDD

#TEAMKANTERCHUJEK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Ichi napisał:

Konflikt chyba zażegnany od środka. Skupcie się na grze i swoich drużynkach użyszkodnicy :D

Interesujący wpis B) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz