Dresiu

ZBANOWANY [HELP] [WAŻNE]

18 postów w tym temacie

Data i godzina: 20:48 2018-08-18 Dzis poznym wieczorem.

Nick zgłaszającego*:Dresiu

Nick admina banującego *:Nie pisze kto ale pewnie klaun

Screenshot bana*:http://bans.wiejska-chata.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:441658775&advType=steamid&Submit

Opis sytuacji*:Gram sobie jak zawsze czyli dobrze bo jestem dobry wręcz zajebisty i nagle banik bo jakis pajac czy tam klaun nie pamietam nicku nie daje rady i mnie banuje

Pozdrawiam dobrych ziomali

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

„Bo jestem dobry wręcz zajebisty” - za samo bycie takim pyszałkowatym chujem powinieneś dostać bana :.). „Bo jakiś pajac czy tam klaun” - a Ty co u siebie jesteś że na takie żarciki na forum sobie przyzwalasz? No napewno z takim pyskowatym podejściem dostaniesz unbana, cwaniaczek się kurwa znalazł 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miszczu złoty, jeśli za swoje zajebiste granie uważasz chodzenie twoim bocim momentem i nagle impulsy wcelowywnia się w miejsca z których wychodzi typek to graty, co do jednego jednak masz rację jestem pajacem bo demo mi się nie nagrało xD więc poleci ub z braku dowodów jak na razie :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz być ostro niedojebany umysłowo, jeżeli wysyłasz takie pw do admina serwera, na którym domagasz się unbana :) także nawet jeżeli teraz dostaniesz unbana, to jak Cię spotkam na serwerze, to zobaczymy kto tu będzie "łamany". Hatfu ci do ryja, kutasiku

xdd-min-min.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, bIALYYY napisał:

Musisz być ostro niedojebany umysłowo, jeżeli wysyłasz takie pw do admina serwera, na którym domagasz się unbana :) także nawet jeżeli teraz dostaniesz unbana, to jak Cię spotkam na serwerze, to zobaczymy kto tu będzie "łamany". Hatfu ci do ryja, kutasiku

xdd-min-min.jpg

I co dasz mi bana bez powodu jak twoj kolega :) Jestes dla mnie zerem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, bIALYYY napisał:

No, zapraszam Gdańsk zaspa :) tylko weź od mamy kaske na bilet

Nie lepiej sie spotkać w połowie drogi frajerze?Dlaczego na kolegów na psach sie sprzedajesz?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka wszystkim. Fajnie sie to czyta, ale taka uwaga w sumie to administracji rowniez..
Skoro typek tam odwalony = banicja i po temacie.. 
Troche mnie @bIALYYY  zszokowales bo troche na wch jestes, a dałeś sie sprowokowac jakiemus randomkowi i odpowiedziales jak jakis mały gowniak 12 letni - tak troche jak Grzesiu, jak juz sie z nikim nie kolegowal i kupil ten pierscionek. OCZYWISCIE JESLI GRZESIU TO CZYTASZ TO SERDECZNIE POZDRAWIAM)
Tak czy siak.. jako admin powinienes zalac mu jape i tyle, a wy ciagniecie wymiane zdań ( pewnie nie tylko wymiane zdan) jak jakies gowniaki.
Tyle odemnie i pozdrowionka!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, bobe' napisał:

Hejka wszystkim. Fajnie sie to czyta, ale taka uwaga w sumie to administracji rowniez..
Skoro typek tam odwalony = banicja i po temacie.. 
Troche mnie @bIALYYY  zszokowales bo troche na wch jestes, a dałeś sie sprowokowac jakiemus randomkowi i odpowiedziales jak jakis mały gowniak 12 letni - tak troche jak Grzesiu, jak juz sie z nikim nie kolegowal i kupil ten pierscionek. OCZYWISCIE JESLI GRZESIU TO CZYTASZ TO SERDECZNIE POZDRAWIAM)
Tak czy siak.. jako admin powinienes zalac mu jape i tyle, a wy ciagniecie wymiane zdań ( pewnie nie tylko wymiane zdan) jak jakies gowniaki.
Tyle odemnie i pozdrowionka!

Jezeli typek tam odwalony a ja gram clear i czekam na odbanowanie lub rozpisanie demka poZDRo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Dresiu napisał:

Jezeli typek tam odwalony a ja gram clear i czekam na odbanowanie lub rozpisanie demka poZDRo

No no, zamiast poprosic odrazu o demko to jedziecie 10 postów, w ktorych na siebie najezdzacie :D
Ja tam juz nic nie dodaje, tyle ze z tematu robi sie gowno( z jednej strony fajnie bo forum zyje, no ale.. )
Eldoka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, bobe' napisał:

Troche mnie @bIALYYYtak troche jak Grzesiu, jak juz sie z nikim nie kolegowal i kupil ten pierscionek. 

Śmiechłem xD 

Kolego @Dresiunie wiem jak twoje umiejętności czytania, ale jak napisałem wyżej z braku dowodów zamierzałem dać Ci un bana i dopiero po ponownym zebraniu demek wrócić do tematu :) Na to ty zaczynasz wyzywać wszystkich do okoła, prujesz się jak matka gladosa z bliżej mi nie znanych powodów, więc zakładam że jesteś zwykłym patusem i prowakatorem a takich nam nie trzeba. 

Więc jestem za podtrzymanie perma choćby z powodu twojego zachowania na forum :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Counter napisał:

No to ja polecam skrócić bana do 14 dni za nagminne obrażanie na forum i tyle.

3 godziny temu, Klaun napisał:

Śmiechłem xD 

Kolego @Dresiunie wiem jak twoje umiejętności czytania, ale jak napisałem wyżej z braku dowodów zamierzałem dać Ci un bana i dopiero po ponownym zebraniu demek wrócić do tematu :) Na to ty zaczynasz wyzywać wszystkich do okoła, prujesz się jak matka gladosa z bliżej mi nie znanych powodów, więc zakładam że jesteś zwykłym patusem i prowakatorem a takich nam nie trzeba. 

Więc jestem za podtrzymanie perma choćby z powodu twojego zachowania na forum :))

A kto zacząl mnie wyzywac na sb?No wlasnie wy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Klaun napisał:

prujesz się jak matka gladosa z bliżej mi nie znanych powodów

O ty kurwa gnoju mnie nie ma a ty obrażasz. Kurwo najgorsza, pruje się bo pokazałem jej zdjęcie twoje i twojej matki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra chyba pora to zakończyć. Mimo, że raczej admini nie banują bez powodu, to jednak sytuacja wygląda prosto: ban jest, odwołanie jest, a demka nie ma. @Klaun jeżeli chcesz sobie go obserwować, nagrywać demka - proszę bardzo, ale póki co leci ub. Co do kłótni, która się tu wywiązała to już nie moja działka, rozwiązujcie to między sobą. Tyle ode mnie. 

#Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.