♛ Górczyk ♛

Górczyk - Podanko :D

9 postów w tym temacie

Nick: ♛góя¢zук♛

Imię: Bartek 

Steam_id: STEAM_0:1:121135147

Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198202536023

Czy byłeś/aś gdzieś adminem: Dawno temu jeszcze za czasów 1.6 i jakiś czas temu na serwerowni kumpla.

Znajomość komend (0-10): Podstawowe komendy jeszcze pamiętam a jeżeli jeszcze coś będzie potrzebne to się tego nauczę. 

Czy będziesz aktywny na forum: Praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych.

Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera: Chciałbym pomóc reszcie administracji(a jak wiemy jest ich mało na chwile obecną) w panowaniu nad serwerem no i również ich odciążyć ponieważ nie każdy ma czas aby wbijać cały czas na serwer przecież każdy ma swoje prywatne życie. 

Dyspozycyjność:Codziennie w godzinach popołudniowych.

Dlaczego właśnie Ty?:Ostatnio wróciłem po dłuższej przerwie na serwer i doszedłem do wniosku że nie jest za dobrze,mianowicie chodzi mi o to że dużo osób łamie regulamin a admina nie ma...Chciałbym pomóc w panowaniu nad serwerem i waśnie dlatego piszę to podanie.

Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Oczywiście, nie widzę problemu by tego nie robić to tylko 5PLN

Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś:Serwer polecam swoim znajomym ze steam i tym których znam osobiście. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Glados jesttak głupi, że "zdanie" skłądające się z 4 wyrazów musi edytować :D Niech się opiekun awp wypowie i nadam rangę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i chuj, no i cześć. Proszę o przyznanie flag, zmieniam rangę na forum ^^ @Counter nie wiem jak się rozliczacie, czy po próbnym czy od razu, ale resztę zostawiam Tobie <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.