Dresiu

Counter Skarga

28 postów w tym temacie

Data i godzina:19:21 2018-08-20

Nick zgłaszającego*:Dresiu

Nick admina*:Counter

Dowód/ świadkowie*:http://bans.wiejska-chata.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:441658775&advType=steamid&Submit hltv macie na serwerze

Opis sytuacji*:Wbija na serwer widzi moje staty odrazu ban nawet minuta nie mineła

*- Pole obowiązkowe do uzupełnienia. 

Jeżeli skarga zostanie napisanie inaczej niż wygląda wzór to zostanie zamknięta. 

Jeżeli chcesz coś pominąć to robisz to tak :

Data i godzina:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Dresiu napisał:

Opis sytuacji*:Wbija na serwer widzi moje staty odrazu ban nawet minuta nie mineła

To raczej nie ban za staty xddd

Jak widać w powodzie bana :D

BAN.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Glados napisał:

To raczej nie ban za staty xddd

Jak widać w powodzie bana :D

BAN.png

Typ mnie wyzwal to mu odpowiedzialem ze jest frajer admin moze mnie wyzywac a ja nie moge odpowiedziec no smieszne  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serwer, a forum to dwie rozne rzeczy, nie pozwole sobie, zeby jakis wiesniak wyzywał mnie przy wszystkich. Cos Ci dopowiem, jak dostałeś bana, wszyscy zaczeli mi dziekowac, takze na serwerze powiem Ci tyle, ze jestes traktowany jako śmieć ;) Tylko screena dodam :V

20180820192020_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowód masz na demku od hltv i jest hltv nazywa sie mucka patrzy czy jakos tak :) HlTV łapie głosy i to co jest pisane na czacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Counter napisał:

Przykro mi, ale akutalnie hltv nie działa ;) 

To juz nie moja wina nie będziesz mi wiesniaku wyzywal na serwerze bo dla mnie jestes zwyklym pionkiem masz reke ktorą bym ci połamal w sekunde odpowiedzialem ci bo mnie wyzywales skarga sluszna wsioku jebany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty akurat jestes ostatnia osoba, ktora moze oceniac czy skarga jest sluszna, proponuje znajdz sobie swiadkow, ktorzy potwierdza twoja wersje, bo dobrze sciemniasz ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Counter napisał:

Ty akurat jestes ostatnia osoba, ktora moze oceniac czy skarga jest sluszna, proponuje znajdz sobie swiadkow, ktorzy potwierdza twoja wersje, bo dobrze sciemniasz ;) 

HLTV powinno działać wiadomo ze Admina zdanie jest wazniejsze wiec pewnie skarga bedzie odrzucona ale ty wiesz ze  pisze prawde i wiedz ze jestes gównem zakłamanym boli cie to ze na forum cie jade jak psa i mnie nie  zbanujesz a na serwerze mozesz wiec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Dresiu napisał:

HLTV powinno działać wiadomo ze Admina zdanie jest wazniejsze wiec pewnie skarga bedzie odrzucona ale ty wiesz ze  pisze prawde i wiedz ze jestes gównem zakłamanym boli cie to ze na forum cie jade jak psa i mnie nie  zbanujesz a na serwerze mozesz wiec :)

Nie wiem co ćpasz typie, ale odstaw to. Nie zwyzywałem Cie na serwerze i tyle, piszac skarge musisz miec jakis dowod, a Ty co najwyzej masz, to wyobrażone wyzwiska jakieś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Counter napisał:

Nie wiem co ćpasz typie, ale odstaw to. Nie zwyzywałem Cie na serwerze i tyle, piszac skarge musisz miec jakis dowod, a Ty co najwyzej masz, to wyobrażone wyzwiska jakieś...

I mam dowod na hltv a to ze nie działa to nie moja wina na kazdym serwerze powinno byc hltv i pluje na Ciebie za twoje kłamsta lamusie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Dresiu napisał:

Typ mnie wyzwal to mu odpowiedzialem ze jest frajer admin moze mnie wyzywac a ja nie moge odpowiedziec no smieszne  :D

Dowody? Świadkowie? Hmmm BRAK.

30 minut temu, Dresiu napisał:

I mam dowod na hltv a to ze nie działa to nie moja wina na kazdym serwerze powinno byc hltv i pluje na Ciebie za twoje kłamsta lamusie

Hltv powinno być i jest ale chwilowo nie działa przykro nam i przepraszamy za usterki xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta ogólnie to przykro mi Dresiku mój kochany, ale byłem na serwerze i żadnego wyzwiska w twoją stronę nie było, a tym bardziej od Countera, btw szczekasz do każdego, jak ktoś ci mówi, że jesteś słaby bo latasz po całej mapie na autobh albo celujesz przez ściany to jesteś najmądrzejszy i uważasz sie za Boga giereczki, ale jak tylko admin wejdzie to czar pryska i grasz jak gościu który rok w cs nie grał, jesteś śmieszny i tyle mam do powiedzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, L3W4N napisał:

Ta ogólnie to przykro mi Dresiku mój kochany, ale byłem na serwerze i żadnego wyzwiska w twoją stronę nie było, a tym bardziej od Countera, btw szczekasz do każdego, jak ktoś ci mówi, że jesteś słaby bo latasz po całej mapie na autobh albo celujesz przez ściany to jesteś najmądrzejszy i uważasz sie za Boga giereczki, ale jak tylko admin wejdzie to czar pryska i grasz jak gościu który rok w cs nie grał, jesteś śmieszny i tyle mam do powiedzenia

Twoje zdanie sie nie liczy sprawdzcie logi ten typ wyzywa mnie na czacie tekstowym jak i glosowym zawsze kiedy wejde dlatego ze nie daje mi rady polecam sprawdzic logi serwera no chyba ze tego tez nie macie xDDDD Ale wtedy juz naprawde poziom zerowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Dresiu napisał:

Twoje zdanie sie nie liczy sprawdzcie logi ten typ wyzywa mnie na czacie tekstowym jak i glosowym zawsze kiedy wejde dlatego ze nie daje mi rady polecam sprawdzic logi serwera no chyba ze tego tez nie macie xDDDD Ale wtedy juz naprawde poziom zerowy

Nie daję ci rady? hahaha za kazdym razem jak cie zabije to musisz cos napisac na czacie w stylu sprzedales sie na psach albo cos po rodzicach bo bylbys chory, a wyzywam cie bo juz delikatnie mowiac wkurzasz tym co sobą reprezentujesz, szczekasz do kazdego az w koncu trafiles na admina i teraz placzesz bo banik wlecial, co? ja mowie, jestes smieszny i mam nadzieje ze za dlugo na serwie sobie nie pograsz, kazdy ale to kazdy na ciebie pluje. I zebys sobie nie myslal ja sie smieje jak widze jak celujesz przez sciany, nwm ty myslisz ze jestes dobry czy cos? Idź sobie na boty postrzelaj przez sciany bedziesz mial taka sama zabawe a przy tym nie bedzie psul innym krwi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypierdalaj stąd nonamie, za takie nabijanie postów właśnie zabiłeś swoje szanse na jakiekolwiek podanie o admina + pokazałeś że jesteś przyjebany jak papa do dachu wiec co najwyżej zwiekszyłeś swoje szanse na bana (a ja to już napewno cię zapamiętam). :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, bIALYYY napisał:

Wypierdalaj stąd nonamie, za takie nabijanie postów właśnie zabiłeś swoje szanse na jakiekolwiek podanie o admina + pokazałeś że jesteś przyjebany jak papa do dachu wiec co najwyżej zwiekszyłeś swoje szanse na bana (a ja to już napewno cię zapamiętam). :)

Utkaj pysk smieciu grzeczniej sie odzywaj do kolegi frajerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra STOP. Co do skargi: masz jakieś dowody? Nie masz. To po chuj piszesz skargę. Ban słuszny. Dodatkowo chciałem powiedzieć, że cały serwer się na ciebie skarży Dresiu, więc raczej masz coś za uszami. Uwierz mi, że zarówno ja jak i reszta administracji AWP będziemy mieć cię na oku. Tyle w temacie skargi. Jak chcecie się wyzywać między sobą to nie tutaj bo to nie jest odpowiednie miejsce. Zapraszam na temat HAJA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, YoddeN napisał:

Dobra STOP. Co do skargi: masz jakieś dowody? Nie masz. To po chuj piszesz skargę. Ban słuszny. Dodatkowo chciałem powiedzieć, że cały serwer się na ciebie skarży Dresiu, więc raczej masz coś za uszami. Uwierz mi, że zarówno ja jak i reszta administracji AWP będziemy mieć cię na oku. Tyle w temacie skargi. Jak chcecie się wyzywać między sobą to nie tutaj bo to nie jest odpowiednie miejsce. Zapraszam na temat HAJA.

Takiego chuja gosciu nie umiesz prowadzic serwera nie moja wina ze hltv nie dziala napraw bedziesz mial dowody sprawdz sobie logi serwera i banuj tych co mnie obrazali btw przy tobie obrazali mnie przez mikro pseudo Opiekunie ktory gowno robi wyjebane mam ze sie na mnie skarzą boty to pub serwer same gowna grają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.