Lisek399

BAN!!!!

7 postów w tym temacie

CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CZEMU MAM NADAL BANA, JAK 2DNI TEMU JUZ POWINIENEM MIEC UNBANA,

ZA TO POWINIEN BYĆ BAN NA TYDZIEŃ TAK JAK DOSTAŁEM A NIE PERMA PODOBNO MAM, SZEFU ZA TAKIE COŚ DOSTAŁ NA TYDZIEŃ...

Edytowane przez Lisek399

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczyło to napisać w jednym dziale, a nie na raz na SB, w banach i skargach. I ten capslock nienawiści... Odpowiedź na pytanie masz w dziale bany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli to Twój ban, to na dole masz wszystko. Na przyszłość jak wspomniałem wcześniej wzór, bo nikt się nie będzie doszukiwał nie wiadomo czego dla nie wiadomo kogo.

2KCbx.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest napisane* kretynie, administracja nie ma tu nic do tego, że coś się przysłowiowo "zjebało". Serwer automatycznie wykrył Twój debilizm i zablokował Ci wejście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niech sie nauczą banować ludzi a nie banują za nic, nic nie zrobiłem i ban nice serwer głupota totalna, glodos weź niech ci zabiorą tego opiekuna nie nadajesz sie na to stanowisko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałeś bana za bugowanie mapy, a teraz dostałeś za ignorowanie adminów - perma... Nie wnikam, wyjaśniajcie to sobie, jak założysz nowy post wg wzoru. Zamykam.

2KDEF.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.