Kolox

Podanie Kolox

12 postów w tym temacie

Nick:Kolox

Imię:Kornel

Steam_id:STEAM_1:0:138817721

Czy byłeś/aś gdzieś adminem?:Szczerze mówiąc nie, lecz dużo czasu spędzam wokół adminów serwera, myślę że zapoznanie się i ogarnięcie wszystkiego nie będzie problemem, biorąc pod uwagę również to, że szybko się uczę.    

Dyspozycyjność:Wysoka, często popołudniami siedzę na serwerze. Myślę, że wychodzi koło 2-5h w ciągu dnia, a weekendami trochę dłużej.

Dlaczego właśnie Ty?:Otóż związany z Wiejską-Chatą jestem już dość długi czas. Na serwerowni gram już około 2lat na forum jestem od ponad roku. Często siedzę na serwerze oraz jestem aktywny na steam. Chcę aby serwer się rozwijał, a co za tym idzie przybywało osób, lecz czasami zdarzy się jakiś cymbał z czitami, a nie zawsze który kolwiek admin jest aktywny by mógł mu dać należytą banicje, a wiemy, że gdy taki delikwent jest na serwerze to odechciewa się grać i ludzie po prostu wychodzą z serwera. Mam nadzieje, że wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. Pozdrawiam ! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troche toxic, ale kosiam bardzo <3 na tak :D (nawet bot z serwera tak powiedzial xD  Doktor Love : Poziom milosci pomiedzy ^ Kolox♥ a ^1redo wynosi 80 ... jebane geje. <3 ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wy jakieś kółko wspólnej adoracji macie? Stykanko końcówkami i tym podobne 

27 minut temu, redo napisał:

Troche toxic, ale kosiam bardzo <3 na tak :D (nawet bot z serwera tak powiedzial xD  Doktor Love : Poziom milosci pomiedzy ^ Kolox♥ a ^1redo wynosi 80 ... jebane geje. <3 ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Klaun napisał:

Nie no co Ty, NO HOMO oczywiście a wszystko 4fun :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Klaun napisał:

Wszystko jest w formie 4fun xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.