Jaśnie Pan

*** HAJA ***

24255 postów w tym temacie

Nawiazujac do niedawnej awantury w shoutboxie jak i caloksztaltu dzialalnosci Juvego i spolki:

Aw_haja.jpg

haja (jĂŞzyk polski)

znaczenia:

rzeczownik, rodzaj ÂżeĂ?ski

(1.1) regionalizm �l�ski awantura, k³ótnia

przykÂłady:

(1.1) U nas w chaÂłpie je wielko haja. → U nas w domu jest wielka awantura.

synonimy: (1.1) larmo

Nie oodpowiadamy za posty zamieszczone w tyme temacie!

Niniejszym ustanawiam Regulamin Hajania siĂŞ:

1. MoÂżna hajaĂ? sie w dowolnym czasie za wyjatkiem 6 grudnia, 24grudnia, Â?wiÂ?t BoÂżego Narodzenia i Wielkiej Nocy. 29 listopada sa moje urodziny, mozecie mi zrobiĂ? haja w doma.

2. Podczas haji dopuszczalne sa wszystkie obrazliwe, opryskliwe slowa aczkolwiek tylko i wylacznie na temat osoby, ktorej haja bezposrednio dotyczy.

3. W zwiazku z powyzszym nie dopuszcza sie mieszczania w haje rodzicow, dalej mowiac starych, zarowno starej jak i starego.

4. Babcie i zolwie morskie tez prosze zostawic w spokoju.

5. Podczas haji uzywamy tylko i wylacznie sformuowan (mogacych zawierac przeklenstwa), ktore sa zabawne. Gniotom i 'papugowaniu' mowimy stanowcze NIE!

6. Nie polecamy zaczepiac osob, ktore sa Bogu ducha winne i ktore hajaĂ? sie nie potrafia, prawdziwy Hajator haja sie tylko z rownym sobie hajnikiem...

7. Za niedostosowanie sie beda lecialy warny w liczbie 3sztuki = 2 tygodniowa delegacja

8. KOPER TO ZERO.

9. W tym temacie i tylko w tym miejscu mozna sie hajaĂ?.

10. Temat jest po to, by osoby ktore nie przepadaja za haja mogly sobie dodac temat do ignorowanych...

Wiec zaczynamy... JESTEÂ?CIE POJEBANI !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GroSSo idiota ze swoim RTG w avatarze (u mnie w awatarze nikt jajmi nie macha;o)

a z ten zwierzak z podpisu moÂże zostaĂ? twoim najlepszym kolegÂ?.

faja nie ma twarzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz