Jaśnie Pan

*** HAJA ***

24255 postów w tym temacie

Kalmar weź zamknij te zwieracze. Specjalnie kurwiu mnie oznaczasz, bo jesteś już tak spierdolony, że nikt nawet nie chce z Tobą się cisnąć w HAJI. Ten fotel w twym awatarze jest tak rozjebany jak twoja matka. Chyba, że to jej zdjęcie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, adi napisał:

Kalmar weź zamknij te zwieracze. Specjalnie kurwiu mnie oznaczasz, bo jesteś już tak spierdolony, że nikt nawet nie chce z Tobą się cisnąć w HAJI. Ten fotel w twym awatarze jest tak rozjebany jak twoja matka. Chyba, że to jej zdjęcie xD

Właściwie to tylko jak myślę o śmierdzącym naplecie stulejarza to tylko Ty mi do głowy przychodzisz, bardziej dlatego cię oznaczam

@adi @adi @adi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kramarq prawda jest niestety taka że @adi zgasił Cie jak peta w swoim poście. Lepiej postaraj się o jakąś dobrą ripostę bo jak na razie jest 1-0 dla niego. Ja w Ciebie wierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym jeszcze dodać Skalmarze ( @Kramarq ), że mówienie komuś, że ma stuleje czy coś. Jest czystym zagraniem osób, które faktycznie chorują na to xD TUTAJ MIAŁO BYĆ ZDANIE FINISZUJĄCE, ALE @MISIA MNIE WYBIŁA Z RYTMU! W sumie to możesz jej podziękować, bo dzięki niej nie popadniesz w całkowitą depresje :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@YoddeN jebany mały smarku mówiłem żebyś ogarnął pizdę. Teraz kurwa wiem, że ta twoja rozjebunda, gdy wypychala cię ze swojej rozklapichy w przebrani lady gagi leżała na brzuchu, a na plecach miała przemarsz wolnych konopii...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@muFas Nie ukrywajmy, haja hają, ale mimo wszystko jednak patrząc na moją reputację i brak jakiegokolwiek szacunku na tej serwerowni za dużo powiedzieć nie mogę, więc powiem tak... Nie wiem kurwa czy ty moją starą kneblujesz czy co, ale jakbyś jej słuchał jak już ją do ciebie wysyłam i płacę pieniądze za znaczek pocztowy na paczkę, to byś kurwiu wiedział, że ona jak mnie wypychała miała fetysz na Michaela Jacksona a nie na Lady Gage!!! Troche kultury i poszanowania uczuć cudzej matki!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, YoddeN napisał:

@muFas Nie ukrywajmy, haja hają, ale mimo wszystko jednak patrząc na moją reputację i brak jakiegokolwiek szacunku na tej serwerowni za dużo powiedzieć nie mogę, więc powiem tak... Nie wiem kurwa czy ty moją starą kneblujesz czy co, ale jakbyś jej słuchał jak już ją do ciebie wysyłam i płacę pieniądze za znaczek pocztowy na paczkę, to byś kurwiu wiedział, że ona jak mnie wypychała miała fetysz na Michaela Jacksona a nie na Lady Gage!!! Troche kultury i poszanowania uczuć cudzej matki!!!

Chuj dałem Ci okazję  dojebania mi w końcu, ale nie jesteś godzien zlizac nawet brudy spod paznokci... @GladosZS podziękuj mu za współpracę xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, muFas napisał:

Chuj dałem Ci okazję  dojebania mi w końcu

Dzięki, zawsze o tym marzyłem! Jak tylko przyszedłem na wiejską pierwsza rzecz o jakiej pomyślałem to to, żeby ci dojebać :D 

Godzinę temu, muFas napisał:

nie jesteś godzien zlizac nawet brudy spod paznokci

Ty no nie wiem jak tam twoja szma.... a nie to już jest stare i niemodne przepraszam zapomniałem. Zatem... ty no nie wiem jak tam twoje upodobania jebane, ale co jak co, w takie rzeczy się nie bawię, a zwłaszcza z tobą (grzybica i te sprawy, a zresztą ty jak widać wiesz najwięcej w tych tematach to co ja się będę wypowiadał) xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa miałem tu nic nie pisać ale tak patrze na @YoddeN i współczuje jego matce że takie coś wyszło na świat. Jebać cie tfffuu... 

- Yodden +Bobe 

1 godzinę temu, muFas napisał:

Chuj dałem Ci okazję  dojebania mi w końcu, ale nie jesteś godzien zlizac nawet brudy spod paznokci... @GladosZS podziękuj mu za współpracę xD

Już podziękowałem temu małemu skurwysynowi! 

22 godziny temu, YoddeN napisał:

Napisałeś  to za mądrze że kurwa aż mi szkoda ludzi którzy to czytają tu za mądre posty dostaje się bana kurwiu dam ci tylko jednego warna mała szmato. 

@YoddeN Jak masz jakiś problem ze sobą to zapraszam ts porozmawiamy o tym już był ktoś kto miał problemy życiowe i pomogliśmy mu także tobie tez pomożemy. 

#wyjebać Yoddena! 

Ps. Pisałem tak aby młody to zrozumiał... :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okej @GladosZS rozumiem, czyli jeżeli napisze po prostu chuj ci w dupe cwelu jebany szmato ruchana matka ci sie puszcza pod mostem i szczeka na pociągi kurwo to będzie lepiej? Spoooko dla mnie ok. Kumam, wiejska wiejską, ale jak tutaj wystarczy kogoś pocisnąć w jakiś inny sposób, niż to co napisałem linijke wyżej i od razu jest klap klask to spoko. Masz racje, byłem zacofany chujku, ten post jest w takim razie moim ostatnim "mądrym" postem na forum.

20 minut temu, GladosZS napisał:

Jak masz jakiś problem ze sobą to zapraszam ts porozmawiamy o tym już był ktoś kto miał problemy życiowe i pomogliśmy mu także tobie tez pomożemy. 

Tak jakbyś nie zauważył to cały czas na nim siedzę xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kubul byles na tym kebabie?

@YoddeN nie swiruj pawiana :D

@GladosZS cipa klamie ze do szkoly chodzi xD

@Monia ♥ wez oddaj kordłe bo mi zimno :/ 

@Ranfun powodzenia na aramie!

@Ichi zapomniales o nas ty pindolu w maluchu co w bzi bziki jezdzisz tylko!

@garmmi prawdziwy polski grek!

@Dymitr dinozar

@Dr Wiciu a ty to chyba juz umarles piciu :/

@Vivimorte ale zes zwoda wypierdolil w ten zderzak

Juz bym kurwa zapomnial

@Counter nie badz jak cipimorte. Nie wpierdalaj somsiadowi zderzaka! Jebac cie! Du ju rememba :D

P.S. jebac gladosa <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, bobe' napisał:

a ty to chyba juz umarles piciu :/

Nie umarłem, przechodzę rehabilitację posylwestrową, przyzwyczajam i przystosowuje się do życia. Urlop do dziś także jutro mam nadzieję wrócić pełen sił, ale jedno jest pewne - następny sylwester wystarczy dwudniowy, a nie 4. Anyway na sylwka jechałem A4 koło Wrocławia.... I mijałem @Dymitra!!!!!!
dennis-hopper-easy-rider-bird.jpg?ssl=1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Counter napisał:

Niektórzy już nie napiszą już postu na forum hehe

No i to mi sie podoba.Moge sie tylko domyślić kto pewnie te młode pyskacze :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, S!kor napisał:

@MrOpalony @Gofen @Haru @Dymitr @Counter @PanPP @muFas Zapraszam tu geje :D Rozpoczynamy bo na tamtym dziale już sam nie wiem co sie dzieje xD  Kurwa spinacze klawiatury :D Prawie mi kabel urwało z netu  jak czytałem te wasze wypociny  i gorzkie żale :) 

na gorzkie żale to do kościoła ;p  kurde taki fajny post a śmierdzą na innych ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz