Jaśnie Pan

*** HAJA ***

24255 postów w tym temacie

Teraz, MISIA napisał:

na gorzkie żale to do kościoła ;p  

Kochanie tam mnie tez nie chca :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, S!kor napisał:

Kochanie tam mnie tez nie chca :*

mnie tam chcą ale ja ich nie chcę ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@S!kor chujec bez szkoły zgubił się na dwóch stronach i trzeba mu od nowa wszystko pisać. Tfu.

@Counter nie napiszą bo dostali bany? Trochę średnio, że chcecie zrobić antyhaje... ale co ja tam wiem o życiu.. teraz strach cokolwiek napisać

@Gofen jebać Cię. Edytowane posty są ok. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, PanPP napisał:

@S!kor jebać sikora

Jeżeli chodzi Ci o płeć przeciwna to jestem bardzo za :*:*

5 godzin temu, MISIA napisał:

mnie tam chcą ale ja ich nie chcę ;D 

Bo nie wiadomo co wyprawiasz w tym kościele xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, PanPP napisał:

@S!kor lubisz dziewczyny z kutasami xd? Czy może preferujesz strap on XDD 

To pytanie musisz skierować do @MISIA  xD  a uzyskasz pewnie odpowiedz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
35 minut temu, PanPP napisał:

Moj qtaz leży w pudełku pod łóżkiem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, PanPP napisał:

Jebany jaki obeznany stulejarz XDDDD. Siedzi i tylko niemca po kasku bije. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@S!kor jednak jest nadzieja że @MISIA nie jest z krajów gdzie mozna się pomylić w wyborze kobiety.

Poza tym ten kutambre to działa w dwie strony czy tylko sieje zniszczenie w wiadrze sikora?

Ale może lepiej więcej nie mówić bo mi zgaga wróci. 

@Counter widzę też bijesz kask skoro takie bicki masz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, PanPP napisał:

@S!kor jednak jest nadzieja że @MISIA nie jest z krajów gdzie mozna się pomylić w wyborze kobiety.

Poza tym ten kutambre to działa w dwie strony czy tylko sieje zniszczenie w wiadrze sikora?

Ale może lepiej więcej nie mówić bo mi zgaga wróci. 

@Counter widzę też bijesz kask skoro takie bicki masz

Ojj @MISIA nie jest nie jest to mozesz być pewny xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@S!kor kurwa gdyby Twój stary wiedział że będzie z Ciebie taki naleśnik to nie spuszczał by się na tą jebaną patelnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, ORZEH napisał:

@S!kor kurwa gdyby Twój stary wiedział że będzie z Ciebie taki naleśnik to nie spuszczał by się na tą jebaną patelnie.

A z Ciebie wyszedł malutki ozeszek  :**

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG@DeadKinG @DeadKinG

To, że jesteś jebaną amebą, która nie potrafi napisać podania poprawnie ( jebie mnie ze nie jesteś z pl). To jedno. TO, że mimo wszystko prawie na nie dostajesz admina to drugie. Myślisz śmieciu jebany, że te bany coś zmienią? Typie jesteś jebany tutaj i tyle. Zacząłeś hajać się ze mną na arenie, a wjazdy na moją laskę i wyzywanie od ją od kurew to inna sprawa kochaniutki. 

Pewien temat, którego pewnie nie widziałeś. Warto go przeczytać. Skoro @Ichi zmieniłeś zdanie na ten temat to daj znać... Ciekawe co by było gdyby na Tynke ktoś tak powiedział. Myślę, że beton po same jaja i tyle w temacie. 

Ja serio na to jebie, ale jeżeli @Dymitr pozwalasz, żeby twoi admini jechali takimi tekstami to nie mój problem. Tylko wiem, jakie masz nastawienie do rodziny itp więc mnie to dziwi. Jeżeli bawisz się dobrze z nimi to spoko! 

@DeadKinG Jebana wypluta z zapyziałej dziury kurwo trafiłeś na osobę, która nie odpuszcza pewnych spraw. Jeżeli twój opiekun pozwala Ci na wyzywanie kobiet na serwerze od kurew, szmat itp to spoko. Ale będziesz jebany... Banami i mutami pokazujesz tylko, że nie potrafisz mordy otworzyć i tyle. Jesteś jebanym śmietnikiem i tam twoje miejsce. Tylko, że to Ty pierwszy zacząłeś i pierwszy wjechałeś na takie tematy.  Łatwiej powiedzieć do kobiety w ten sposób niż do typa, który przegada Cie w 30 sekund. Możesz mi wjebać od razu perma bo to serio się nie skończy. Jesteś tak słaby psychicznie, że wystarczył jeden post na SB, żebyś prosił o zdjęcie flag. Pomyśl sobie kochanie, że mam twój numer telefonu, fejsa i maila. Myśle, że zabawa będzie przednia! Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@muFas mam prośbę - bo o ile wiem, o ile mi napisałeś sam, to nie 

" od kurew, szmat itp to spoko. "

Tylko odpowiedział Ci popatrz na swoją dziołchę, kiedy mu coś tam od ww. kurew jechałeś. Tak jak pisałem Ci na pw, tak i tutaj napiszę: nie ma zgody na wjazdy na Wasz-nasze drugie połówki, więc dostał @DeadKinG za to reprymendę pierwszą, nie ostatnią (nie mieliśmy okazji pogadać od tego czasu, głównie z mojej winy) - nie zakończyłem tego tematu. 

Podobnie jak napisałem Ci na prv, nie pisz takich rzeczy jak:
"  Pomyśl sobie kochanie, że mam twój numer telefonu, fejsa i maila. "
już tłumaczyłem Ci dlaczego, nie będę tego tutaj kontynuował.  Wiesz, że mam rację. 

Natomiast bardzo Cię proszę, przestań publicznie pisać takie haje - pogadaj z nim sobie na TS, może sobie wyjaśnicie pewne rzeczy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Dymitr napisał:

Natomiast bardzo Cię proszę, przestań publicznie pisać takie haje - pogadaj z nim sobie na TS, może sobie wyjaśnicie pewne rzeczy?

Wcześniejszego nie będę komentował. Przyjąłem do wiadomości. Ale proszę Cię o przeczytanie tego zdania raz jeszcze i zobacz nazwę tematu. Skoro ktoś wyzywa publicznie i ewidentnie chciał się hajać "na widoku" to nie będę mu tego przecież odmawiał!

@DeadKinG Kici kici mała kurwo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty @muFas, ale ja w ogóle się nie wypowiadałem w kwestii waszego wzajemnego obrażania się.

Skoro @Ichi zmieniłeś zdanie na ten temat to daj znać...

Co Ty pierdolisz xD

Jedyne co napisałem to:

Generalnie koleś miał 6 na nie, nikt nie był na tak, a Dima ( jako opiekun ma ostateczne słowo ) dał mu tego administratora. Niby może, śmierdzi to jak orzechy ORZEHA, albo gorzej, jak dredy mufasa :D Tym bardziej, że podanie było napisane okropnie, a dostał ostrzeżenie za spam ( nabijanie postów ponoć, nie patrzyłem )

więc odpierdol się ode mnie :P  Zaznaczę również, że to co jest na serwerze FFA, niekoniecznie musi być na innych serwerach. Jeżeli na serwerze FFA można wyzywać Americano, to może on być obiektem westchnień wszystkich graczy na arenkach i słowo w jego stronę kończyć się permem, działa to w obie strony. Jeżeli na FFA można wyzywać admina ( póki się go nie wkurwi :D ) to na serwerze BR może to być niedozwolone.

A teraz wypowiem się w kwestii tego obrażania... Nie było mnie przy tym, nie widziałem, nie słyszałem więc tyle z mojej wypowiedzi. Nie lubię udzielać się w tematach, o których nie mam pojęcia :(

NIE WYWOŁUJ SOWY Z LASU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz