[R][e][e][D]

Nabijane posty dla "admina"

10 postów w tym temacie

Witam ja mam takie pytanie.. forum ledwo żyje mało osób się wypowiada i ciężko jest gdzie kolwiek się wypowiedzieć. Więc co innego można niż nabijać? na prawdę bo to bardzo jest dziwne co Ichi napisał w moim podaniu na admina w arenie. Jak inaczej można nabić te posty z kim rozmawiać? skoro na forum odpisuje MAKS 10 osób..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo lepiej napisać jednego posta (podanie o admina), dostać admina i zapomnieć o takim czymś jak forum. A potem jak coś się stanie to "nie wiedziałem"... Prawda? :D
Forum to nie czat, nie zawsze odpiszą Tobie po 2 sekundach. A zwłaszcza jak odkopujesz jakieś stare tematy jakimiś sztywnymi postami, właśnie po to żeby tylko nabić posty :D

Widzisz, odpisałem, rozmawiam z Tobą :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, adi napisał:

Bo lepiej napisać jednego posta (podanie o admina), dostać admina i zapomnieć o takim czymś jak forum. A potem jak coś się stanie to "nie wiedziałem"... Prawda? :D
Forum to nie czat, nie zawsze odpiszą Tobie po 2 sekundach. A zwłaszcza jak odkopujesz jakieś stare tematy jakimiś sztywnymi postami, właśnie po to żeby tylko nabić posty :D

Widzisz, odpisałem, rozmawiam z Tobą :D

No skoro post "główny w nie których działach" pochodzi z przed 2 lat to nie jest moja wina. A może wywołało to u mnie jakąś reakcje? może chciałem coś napisać? 
Gdzie w regulaminie jest napisane że nie mogę dodać tam komentarza?
Przypominam że post nie został zamknięty przez moderatora czyli przysługuje mi skomentowanie go nie ważne czy jest stworzony 1dzień,miesiąc,rok lub jedno stulecie.
A te twoje "uprzedzenia o ludziach którzy piszą post o admina później olewają forum" zostaw dla siebie bo nie każda osoba jest taka sama.
Następnie chce wspomnieć że tylko na forum ostatnio założyłem konto bo na SERWERZE gram już sporo.
Pomimo że odpisałeś zachowałeś się chamsko według mnie i jako wysoko postawiony nie zaświeciłeś przykładem bo osoba z taką rangą powinna znać swój rodowy regulamin. Nie mam za złe za twój komentarz. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, [R][e][e][D] napisał:

Pomimo że odpisałeś zachowałeś się chamsko według mnie i jako wysoko postawiony nie zaświeciłeś przykładem bo osoba z taką rangą powinna znać swój rodowy regulamin.

Dobra skończ pierdolić już xD Po prostu regularniej odwiedzaj forum i pisz, a nie 20 postów w moment w jakichś odkopanych tematach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, [R][e][e][D] napisał:

zachowałeś się chamsko

Witam na Wiejskiej Chacie PE EL :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Impolite :D napisał:

Hahahaha oooo kurwa rozjebalo mnie to :D

To niestety nie moje dzieło :)