MrOpalony

ban KWIATEK :))))

46 postów w tym temacie

Kwiatek widzę że naprawdę bardzo dobrze się sprawdza jako admin. Bany dla ludzi którzy potrafią grać ,na forum go praktycznie w ogóle nie widać. Nie żebym coś sugerował ,ale przyjmowanie podań na admina dlatego ,że jest mało adminów to chyba jednak słaby pomysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem do jednej osoby, która gra bardzo często na serwerze i twierdzi, że MrOpalony miał dziwne akcje i sam się chwalił, że ma cheaty.

Mam ss naszej rozmowy wiem, że to może być mały dowód ale coś zawsze ;P

kwiatek.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie jedyny problem jest taki że jak osoba która haxuje i widzi kogoś(admina) na spec zaczyna zmieniać swój styl gry o 360stopni ciężko jest nagrać/złapać takiego haxa na gorącym uczynku taka prawda panowie i to się dzieje na wielu serwerach ten sam problem więc naprawdę ciężko taką sprawę rozstrzygnąć ....

i nikt tu nie będzie zabierał kwiatkowi admina ja rozumiem jego decyzję możliwe ze bym tak samo ja zrobił co do unbana niech zadecyduje @Sh!rou

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, RicH Blyat napisał:

na forum go praktycznie w ogóle nie widać

@RicH Blyat POSTÓW: 5

A Ty za to założyłeś konto specjalnie po to, żeby tylko wypowiadać się w tym temacie :) Zakładam, że jak sprawa ucichnie albo zostanie jakoś zakończona to Ciebie też będzie "w ogóle nie widać na forum" :D POZDRAWIAM, HEJKA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Xenz ma rację, jeżeli ktoś używa cheatów, to przy zobaczeniu, że admin wchodzi na specta, automatycznie zmienia swój styl gry. Dzieje się tak na każdym serwerze, nie zawsze da się nagrać demko. Jeżeli zbanowałabym kogoś u kogo inni podejrzewają haxy, to tylko wtedy, gdy byłabym pewna i go sama sprawdziła. Jestem przekonana, że Kwiatek tak właśnie zrobił. Rozumiem bulwers, ale chyba nie jest on konieczny, jeżeli na kogoś nie było wcześniej skarg, a więc jego bany nie były nieuzasadnione. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Sh!rou będę walczył o swojego unbana,jestem czystym graczem nie używam wspomagaczy jeżeli mi nie wierzycie mogę to tobie i innym w inny sposób udowodnić. Mozesz do mnie przyjechać pokaże ci jak "gram" i wszystko zostanie wyjaśnione,termin możemy ustalić między sobą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@adi Może i ma 5 postów ale zauważ ze jest jeszcze jedna osoba @rainyy gdzie napisał posta i ma wywalone. Ja bym tu coś podejrzewał czekam aż wbiję i napiszę że to nie prawda i cały czas jest zianteresownay sprawa... 

Dalej@RicH Blyat ma 5 postów ale interesuje się sprawą i widać go na forum może i nowy ale jak się włączył do dyskusji to śledzi ją a nie olewa. 

Nadal w tej sprawie coś nie pasuje.

Dalej @MrOpalony pisałem z Nim wytłumaczył mi też wszytsko i miem wątpić w niektóre rzeczy tutaj no ale dobra... 

Może i nie gram na RETAKES jak szczególnie (przez te Lago tylko tu je mam) to poświęciłem Tez dużo czasu na rozmowy czy sprawdzeniu kilku rzeczy. 

Co do bana na mainie też mam i co teraz to że dostałem bana z overwstchu to znaczy że używam czegoś także na innych? 

Na globalach też jest różnica skilla i to czasami dosyć duża. Może to kolejna taka osoba? Znam już 1/2 osoby takie łatwo ich oskarżyć o nieczysta grę bo nie chce się wierzyć że tak dobrze grają ale jednak jest możliwe. Kończąca znam osoby czyste nie czyste więc też w pewnym sensie wiem jak aktualnie działa VAC i jakie są wspomagacze może to i dobra w albo to i nie ale warto mieć informacje na niektóre tematy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem @Sh!rou objaśniła wam sytuacje tak samo @Xenz .

Tyle z mojej strony 

////// żeby nie było ze "nie mam aktywnosci" wiece nie wypowiadam sie w tym temacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, Kwiatek napisał:

Moim zdaniem @Sh!rou objaśniła wam sytuacje tak samo @Xenz .

Tyle z mojej strony 

////// żeby nie było ze "nie mam aktywnosci" wiece nie wypowiadam sie w tym temacie :)

Wypowiadasz się bo Ci napisałem że jest taki temat inaczej byłoby trudniej o odpowiedź. 

Nadal wnoszę o odbanowanie gracza @MrOpalony z powodu nie wystarczających dowodów. 

Odwolujac się do kodeksu "I – zasada domniemania winy oskarżonego
wynika ona z systemowego założenia, że skoro oskarżony jest oskarżony, to znaczy, że oskarżony jest winny, bo gdyby był niewinny, to nie byłby oskarżony. Zasada ta ma oczywiście swoją „swoistą logikę”, która jednak nie ma nic wspólnego z logiką i zasadami prawa rzymskiego, lecz jest jej dokładnym zaprzeczeniem. Jest to więc zasada totalitarna czyli mająca służyć temu, który ją stosuje na szkodę osoby, wobec której jest stosowana" - kolega był podejrzewany ale nie ma żadnego dowodu na Niego przez co jest poszkodowany. 

Ps. Proszę nie wpaść na pomysł zamknięcia tematu  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale też dobrze by było aby pogadać także z graczem i to nie tylko na forum bo niektórzy na forum czasu nie mają, a na Steam chyba trochę łatwiej i szybciej by coś ustalić ale najzwyczajnie po rozmawiać. Ja tam zrobiłem i to nie była rozmowa z jednym graczem też musiałem poświęcić trochę czasu. W Csie jest bardzo dużo serwerów RETAKES to po co byłby mu unban skoro moglby używać wspomagaczy gdzie indziej? 

@Sh!rou hmm :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie może wpadałoby także porozmawiać z graczem? Od razu przyjeliście stronę Kwiatka, ale może jednak trochę prawdy, bądź nawet więcej jest po drugiej stronie?

Wystarczy się nad tym chwile zastanowić. Czy chłopak pisałby na forum gdyby coś nie było na rzeczy? Czy siedziałby na tym forum praktycznie cały czas w oczekiwaniu na odpowiedzi od adminów? Łatwiej byłoby mu przecież pójść na inny serwer, ale jednak stara się o tego unbana.

Więc może jednak coś w tym jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorąc pod uwagę każdy jeden post postanowiłam dać unbana. Dziękuję wszystkim, którzy dorzucili coś od siebie tutaj - faktycznie fakt, że mógł cheatować nie oznacza, że cheatował, bo po prostu nie ma dowodów. I tak, ciężko jest nagrać demko, ale jeżeli nikt nie ma jak udowodnić chłopakowi winy, no to niestety ban nie jest słuszny. 

Chyba skoro rozstrzygnięte, to nie ma czego dodawać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Sh!rou @Kwiatek 

Sh1rou zdecydowała bo ją o to poprosiłem bo decyzja była trudna a nie chciałem sam tego brać na klatę bo sam teraz mało gram na RETAKES.

Osobiście z Kwiatka jestem zadowolony co do spraw admina i nie ma mowy o jakimś upomnieniu czy też odebrania admina tak jak pisałem wcześniej pewnie postąpił bym tak samo jak on.

Tak naprawdę trzeba tą sytuacje związana z nagrywaniem demek bardziej urozmaicić i utajnić -  nie wiem jak ale trzeba nad tym pomyśleć zróbcie osoby temat na tym i działajmy !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.