w0mbat

Wymagania które należy spełnić żeby ubiegać się o admina na serwerach wiejskiej chaty

34 postów w tym temacie

Dzień dobry.
Czy wiejska rada i osoby odpowiedzialne mogłyby stworzyć listę wymagań selekcyjnych na admina każdego z serwerów?
Teraz każdy random rejestruje się na forum tylko po to żeby nabić kilka spam postów i napisać podanie.
Koleś osiuu w tej kwestii przebił chyba wszystkich.
Rejestruje się taki po 2 godzinach gry na serwie i pisze podanie, a nawet reklam nie zrobi.
Trzeba zrobić jakieś sensowne restrykcje żeby z automatu takich delikwentów odstrzelić.
Już kiedyś gdzieś o tym pisałem ale skończyło się jak widać.

Nawet Thunder zauważył że coś jest nie tak w kwestii rekrutacji.

Jakby trzeba było to mogę pomóc przy tworzeniu listy wymagań. Ale wszyscy znają moje podejście do przyznawania admina i pewnie będą mnie trzymać jak najdalej od tego projektu. O ile w ogóle coś się ruszy w tym temacie.

Teraz posypie się fala hejtu na mnie, ale chuj z tym. Mam tylko jedno pytanie. Jeśli ktoś uważa się za ostatniego normalnego to jest pojebany? Bo jeśli tak, to jestem pojebany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo, że mój udział na forum jest dość podobny do Twojego opisu to uważam to za dobry pomysł. Spotkałem się raz na arenie#2 z tym, że gościu poodgrażał się przy spinie jakiemuś typowi i mówił, że wyłapie perma za tydzień, bo właśnie zakłada konto na forum i będzie miał admina..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy serwer ma swój wzór na admina i wymogi jakie oczekuje od kandydata, które i tak są łamane xD Ja jedynie ze swojej strony dodałem blokadę w działach rekrutacji, gdzie wymagane jest 10 postów do utworzenia tematu. Stąd też te spamy. Ale zrobiłem tak, bo kiedyś leciały teksty, że pierwszy post i podanie. I jak koleś się nie dostawał to tyle go na forum widziano. Ba, w pewnych przypadkach gdzie ktoś dostał admina to też już na forum nie wchodził xD Osobiście jestem otwarty na wszelkie propozycje (nie łap za słówka @Thunder) odnośnie wymogów i procesu rekrutacji przyszłych adminów. Wiec @w0mbat jak i inni chętni zapraszam. Mój jedyny wymóg, stfu prośba, bo wymagać nie mogę to taka, że jak coś ustalicie to tego się trzymajcie :) Powodzonka!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, w0mbat napisał:

Nawet Thunder zauważył że coś jest nie tak w kwestii rekrutacji.

Nawet ten jebany bezmózgi ciul Thunder coś zauważył, to faktycznie coś jest na rzeczy

22 godziny temu, adi napisał:

Osobiście jestem otwarty na wszelkie propozycje (nie łap za słówka @Thunder)

Skocz mi na 58fd1ad0283cb_pacho.png.b60c3a7a82e95565

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.07.2017 o 20:40, Dr Wiciu napisał:

Mimo, że mój udział na forum jest dość podobny do Twojego opisu to uważam to za dobry pomysł. Spotkałem się raz na arenie#2 z tym, że gościu poodgrażał się przy spinie jakiemuś typowi i mówił, że wyłapie perma za tydzień, bo właśnie zakłada konto na forum i będzie miał admina..

Co do aren to taki projekt już ruszył. Grzesiu stara ogarnąć się razem z nami (adminami) znaleźć dobre rozwiązanie co do przyjmowania nowych adminów.

Tutaj jest taki problem, bo każdy serwer jest inny. Każdy ma swoją niepowtarzalną atmosferę. Ktoś kto siedzi na arenach, a wejdz na ffa może się rozpłakać. 

Sądzę, że jeden wzór pod wszystkie serwery to słaby pomysł, aczkolwiek poprawić trochę wymogi jak najbradziej na PLUS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, muFas napisał:

Co do aren to taki projekt już ruszył. Grzesiu stara ogarnąć się razem z nami (adminami) znaleźć dobre rozwiązanie co do przyjmowania nowych adminów.

Co tu kombinować, pod biurko!

7 godzin temu, muFas napisał:

Ktoś kto siedzi na arenach, a wejdz na ffa może się rozpłakać.

Dlatego jak pierwszy raz grałeś to wyłączyłeś mikrofon?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Thunder napisał:

Dlatego jak pierwszy raz grałeś to wyłączyłeś mikrofon?

Nie... Po prostu ktoś wjebał mi go do gęby!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, adi napisał:

Sądzę, że nabijasz sobie posty, żeby złożyć podanie...

Sądzę, że słusznie sądzisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa weźcie w końcu zlikwidujcie ten jebany wymóg 10 postów. Jak już mówiłem, a znowu powtórzę, o admina może ubiegać osoba, która jest rozpoznawalna na forum jak i na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadłem na pomysł co by pozamykać wszystkie działy z rekrutacją i napisać ogłoszenie, że rekrutacja trwa ale w razie chęci złożenia podania delikwent musi napisać do opiekuna serwera lub osoby, z powiedzmy rady, z prośbą o otwarcie działu. Przedkładając przy tym gotowe podanie. Opiekun/radny sprawdza* czy delikwent nie jest jakimś gówniakiem z dupy i ewentualnie otwiera dział. Każdy inny temat nieposiadający weryfikacji jest z bomby kasowany a delikwent dostaje prezent +2.

* sprawdzenie polega na kontroli czy:
- delikwent nie miał/ma bana na naszej serwerowni
- ile ma godzin przegranych na serwerze, na który składa podanie
- ilość i "jakość" postów na forum
- ogarnięcie czy delikwent jest jakoś rozpoznawany na danym serwerze.

Takie oto kwiatki pisały dziś do mnie na pw
https://zapodaj.net/4716a915134fa.jpg.html
https://zapodaj.net/e01d88acfcd3f.jpg.html
https://zapodaj.net/18b0bf23c8e36.jpg.html
https://zapodaj.net/c74921d46d757.jpg.html

Dosyć mam gówniaków z dupy piszących non stop podania. O ile samo podanie mogę zignorować, o tyle gówniaki piszące do mnie pw to już przegięcie.
majster to nawet poprawnie po polsku pisać nie potrafi.

Dosyć! Mam kurwa dosyć!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie Będę musiał pisać tych głupich 15 postów. Tylko ktoś odpowiedzialny zaakceptuje mnie lub nie. I stwierdzi czy się nadaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To czytaj uważnie, żeby nikt Ci nie musiał powtarzać.

Nie nadajesz się. Wypierdalaj!
Przyjdź za rok

A tak P.S. Trzeba też ogarniać forum żeby mieć admina :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, w0mbat napisał:

To czytaj uważnie, żeby nikt Ci nie musiał powtarzać.

Nie nadajesz się. Wypierdalaj!
Przyjdź za rok

A tak P.S. Trzeba też ogarniać forum żeby mieć admina :)

<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopóki wszystkie spamy idą do skrzynki @w0mbat'a to jest git. 

Ogólnie temat powstał już trochę temu i może ktoś zacznie coś z tym robić?

W0mbat najmłodszy już nie jest... Boję się o jego serce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, muFas napisał:

Dopóki wszystkie spamy idą do skrzynki @w0mbat'a to jest git.

Z tego co widzę, to Wombat już prewencyjnie sam zaczyna :D

c74921d46d757.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.