30 postów w tym temacie

Duzy plus za odwage i fajnie ze utrzymales schemat podania. 
Aktywnosc tez na wysokim poziomie 1 poscik :D 
Powodzonka z adminowaniem! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Sh!rou napisał:

Poproszę Steam ID

I teraz brakuje tylko, żeby wysłał link do profilu Steam zamiast SteamID i mamy podanie kompletne :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, UrseK napisał:

Dobre podanie nie jest złe! 

Dżizas czy mnie oczy mylą? Pjetrek Ty tutaj? :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, muFas napisał:

lXuGOoN.jpg

Mistrz :D

5 godzin temu, Counter napisał:

weźcie to wyjebcie do śmieci XDDDDDDD

Sam się wyjeb do śmieci!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Counter napisał:

weźcie to wyjebcie do śmieci XDDDDDDD

Chuju!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, adi napisał:

Myślałem, że to ja jestem twoim mistrzem :(

Ty jesteś guru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez bym chcial admina, ale trzzeba miec 10 postow. Nie wiem co z tym zrobic jakoz e na surfie brak jest jakichkolwiek toczacych sie spraw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapuszczałem włosy, ukręciłem dredy i przywiązałem się nimi do kaloryfera żeby nie zorpierdolić z nerwów jakiegoś pierdolonego smarka, który napierdala spam postami gdzie tylko się da, tylko po to żeby napisać zjebane podanie o pierdolonego admina, które to i tak zostanie wyjebane, bo jebany smark jest zasranym gównojadem nołnejmem i każdy ma go w dupie.

Przykro mi mufas, ale przegrałem tą walkę. Jestem sam przeciwko wszystkim i jedyne co mi pozostaje to samotnie płakać w kącie.

Bez odbioru
w0mbat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, w0mbat napisał:

Zapuszczałem włosy, ukręciłem dredy i przywiązałem się nimi do kaloryfera 

Gdybym wiedzial, ze tak Ci na tym zalezy to naprawde bym pojechal do tego Krakowa kochany moj! Przepraszam, ze Cie zawiodlem. Ty jednak dajesz mi znac i jasne sygnaly, ze naprawde tego potrzebowales i nadal tak jest!... Przepraszam Cie raz jeszcze!

29 minut temu, w0mbat napisał:

Zapuszczałem włosy, ukręciłem dredy i przywiązałem się nimi do kaloryfera żeby nie zorpierdolić z nerwów jakiegoś pierdolonego smarka, który napierdala spam postami gdzie tylko się da, tylko po to żeby napisać zjebane podanie o pierdolonego admina, które to i tak zostanie wyjebane, bo jebany smark jest zasranym gównojadem nołnejmem i każdy ma go w dupie.

Niestety Pawelku, teraz stalo sie inaczej niz mowiles. Zawsze co do podan i spraw z adminami nie myliles sie. Jednak teraz ten osobnik zostal przyjety przez Garmiego. Mysle jednak, ze jak garmiemu zejdzie faza tak za tydzien to przemysli swoje zachowanie, a Ty nadal bedzie nieomylny!

32 minuty temu, w0mbat napisał:

Przykro mi mufas, ale przegrałem tą walkę. Jestem sam przeciwko wszystkim i jedyne co mi pozostaje to samotnie płakać w kącie.

Bez odbioru
w0mbat

Zabrzmialo jak pozegnanie! Nie rob mi tego prosze! Zostan i walcz! Jestes jedynym, ktory dziala tutaj w slusznej sprawie! Prosze, a wrecz blagam... TO wszystko jebnie. 

OBIECAJ, ZE NA MOJE ZAWOLANIE POJAWISZ SIE JAK ZOORO. ZROBISZ LAD I PRZADEK. PO CZYM JAK ZAWSZE OJEBIESZ MI BERLO I DOPIERO ODEJDZIESZ!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz