konto skasowane

#DYMY Pandu Haru proszone o wyjasnienie

76 postów w tym temacie

2 minuty temu, Dymitr napisał:

TBH patrząc na ss @MrOpalony, to chyba ze dwie rangi w tym meczu zgubił. 

zamiast się gotować proszę poczekać z emocjami do podjęcia decyzji co dalej z tą sytuacją. @Haru, postaram się wbić, bo w sumie trochę choruję. Jak nie to na steam się złapmy, ok?

Tak się składa że opal miał supreme zanim zagraliśmy ten mecz. Ja też spadłem z globala. Polecam sprawdzać date screenow ;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robocie sobie jaja serio... @Dymitr byłeś od sprawdzania rang miesiąc temu. Teraz chyba trochę za późno. Nikomu nie przeszkadzało, że zbili rangę. Każdym wiedział że to koty, ale nikt nie protestował. Teraz gdy okazało się jak jest, nagle ktoś daje info, że oni rangę zabijali. Zabijali ja wiem, haru wie i ty też, ale MY JAKO CZŁONKOWIE LIGI NA TO POZWOLILISMY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dymitr Zadziwia mnie fakt tylko po co ten cały cyrk skoro na zadane przez siebie pytanie potrafiłeś sobie sam odpowiedzieć i wiedziałeś jak było na samym początku xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, muFas napisał:

Robocie sobie jaja serio... @Dymitr byłeś od sprawdzania rang miesiąc temu. Teraz chyba trochę za późno. Nikomu nie przeszkadzało, że zbili rangę. Każdym wiedział że to koty, ale nikt nie protestował. Teraz gdy okazało się jak jest, nagle ktoś daje info, że oni rangę zabijali. Zabijali ja wiem, haru wie i ty też, ale MY JAKO CZŁONKOWIE LIGI NA TO POZWOLILISMY

Dokładnie - teraz to już chyba za późno na takie rozkminy ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa. Wy jesteście wszyscy jacyś spierdoleni. Nie mieszam się nawet do kwestii rang, ale moje pytanie brzmi:

30 minut temu, Haru napisał:

Tak magicznie właśnie czary mary hokus pokus wypierdalaj Buśka :)  i znikasz 

Godzinę temu, Haru napisał:

Wszystko się wyjaśni a tego srajka co się zesrał bo wpierdol dostał to znajdę i własnoręcznie zajebie.

Skąd Ty się kurwa urwałeś z tymi groźbami??? 7cm obwodu w łapie, a gonisz i kozaczysz jakbyś Żywiec Zdrój na rure opierdolił. Na wszystkich kurwa plujesz, cwelujesz, a jak przychodzi co do czego to srasz, żresz własne gówno, i wchodzisz otisowi do dupy. W dupie mam całą tą ligę, miała być przyjemność, a jakoś wszedłeś kurwa Ty szarańczo jebana i się żyć odechciewa. Na meczach Ligi WCH zachowujesz się kurwa jak ostatni CWEL co pozjadał całą scenę i kłapiesz tym dziobem jakby Ci sie znudził w formie prostej.
KURWA ILE BYM DAŁ ŻEBY TWOJE SPEDALONE PIESKIE USZY NA IEM ZOBACZYĆ, ILE BYM DAŁ, CHYBA NAWET DUPY @ThunderOWI.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Buśka napisał:

w dzień zapisu był przekroczony limit punktów w lidze, Dima przypomniał o tym Pandom i nagle całkiem przypadkiem jeden z nich spadł z rangi jak na zawołanie i wszystko jest okej ;) 

asdfgh.png

Nie widzę tutaj, aby ktoś kogoś chciał specjalnie oszukać, a powyższy post jest tego najlepszym dowodem. Przed edytowaniem go pamiętam, że @Haru napisał  mniej więcej coś takiego "do końca tygodnia to ogarniemy" (wisiał ok. 3-4 dni na forum!). Wtedy nikt nie miał pretensji, to po co teraz robić z tego gównoburzę?  Turniej ma format 4fun, jest fajnie zorganizowany, więc just enjoy it i kontynuujcie go dalej.  :D 

A Pandy jak już chcecie rozpierdalać "pizdy, które przyszły z płaczem" to weźcie przy okazji prawdę na klatę, którą sami napisaliście, bo to chyba będzie większą odwagą w waszym wykonaniu. :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Just now, Dr Wiciu said:

Kurwa. Wy jesteście wszyscy jacyś spierdoleni. Nie mieszam się nawet do kwestii rang, ale moje pytanie brzmi:

Skąd Ty się kurwa urwałeś z tymi groźbami??? 7cm obwodu w łapie, a gonisz i kozaczysz jakbyś Żywiec Zdrój na rure opierdolił. Na wszystkich kurwa plujesz, cwelujesz, a jak przychodzi co do czego to srasz, żresz własne gówno, i wchodzisz otisowi do dupy. W dupie mam całą tą ligę, miała być przyjemność, a jakoś wszedłeś kurwa Ty szarańczo jebana i się żyć odechciewa. Na meczach Ligi WCH zachowujesz się kurwa jak ostatni CWEL co pozjadał całą scenę i kłapiesz tym dziobem jakby Ci sie znudził w formie prostej.
KURWA ILE BYM DAŁ ŻEBY TWOJE SPEDALONE PIESKIE USZY NA IEM ZOBACZYĆ, ILE BYM DAŁ, CHYBA NAWET DUPY @ThunderOWI.

Gościu co ty sie sapiesz? Znowu spierdolino sapiesz bereta? Znowu kurwa będziesz pisał,że to potem dla beki bo wpierdolu sie boisz? :) Troche z Ciebie ksine bo wiem jak wyglądasz pajacu :) A bicka z 7cm obwodem to ty masz. Wchodze otisowy do dupy? Gościu o czym ty gadasz :) Zapraszam kiedyś na team speaka sobie pogadać :) Albo sie spotkajmy najlepiej i sobie twarzą w twarz wyjasnijmy pare spraw :)  Gdzie kurwa do otisa włażę do dupy ty kurwo skąd ty takie dziecino informacje masz? hmm?!  Śmieszysz mnie swoim zachowaniem w internecie szczekasz jak pies jebana suko  ciekawe czy jesteś wyszczekany w prawdziwym świecie. Robisz dymy i sie wpierdalasz gdzie Ciebie nie powinno być  :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jeden post na temat jakiś gowien i bany lecą. Zamknąć ryje a do gróźb to pw albo offtop.  Coś wam się pojebało trochę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, muFas napisał:

Jeszcze jeden post na temat jakiś gowien i bany lecą. Zamknąć ryje a do gróźb to pw albo offtop.  Coś wam się pojebało trochę. 

JEST I MUFAAAAAAAAAASIONTKO! :bb8:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Ichi napisał:

No i chuj, beton Nadia, Mufas coś pisał chyba.

6 minut temu, muFas napisał:

Jeszcze jeden post na temat jakiś gowien i bany lecą

No na miejscu Mufasiontka, to ja bym była trochę zła!:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Rudy Kotwicz napisał:

Cześć wszystkim. 

Specjalnie dla tego tematu postanowiłem założyć konto na forum, aby udzielić się w waszej jakże wspaniałej i merytorycznej dyskusji. 

Chciałem na wstępnie nadmienić, że obelgi używane w tym temacie jednoznacznie pokazują na jakim poziomie funkcjonują wasze szare komórki. Od razu warto dodać, że zachowanie Pand już w trakcie meczu było poniżej ogólnoprzeczących norm, a tutaj doszło do totalnego apogeum głupoty. 

Odnosząc się najpierw do największego wojownika z tego postu - Haru. 
Po twoim zachowaniu uważam, że jesteś potomkiem jakiegoś wikinga, bo strasznie szybko chcesz wszystkich bić i rzucasz groźby karalne w internecie. Niejednokrotnie ludzie się na tym przejechali czy to przez problemy prawne, czy to przez zła karmę. Zanim zaczniesz rzucać groźby karalne pamiętaj, że to wszystko miało być dobrą zabawą, a od samego początku emanujesz niesamowitą agresją. Jak to mówi jedno z naszych przysłów "kto od miecza wojuje ten od miecza ginie", pamiętaj o tym.   Nie znam Ciebie ale w ramach dodatku wrzucam Twoje zdjęcie. Popatrz na nie i się kolego opamiętaj, bo tego "bica" u Ciebie też nie widać. 

PS. Szczekający pies nie gryzie :]

@Reszta ludzi, których nie znam, a się udzielali w tym temacie.

Nadmieniam słowa Dimy - poprosił jedynie o wyjaśnienia. Nic trudnego. 

Na sam koniec polecę wam kilka książek (wiecie co to?), przydadzą się wam, a nawet może uda się wam coś z nich wynieść:

- "Najpierw pomyśl. Trening umiejętności radzenia sobie z gniewem i agresją uczniów szkół ponadpodstawowych" - Jim Larson,
- "Dzieci pełne złości. Jak radzić sobie z atakami złości i agresji" - Brazelton Thomas B., Sparrow Joshua D., 
- "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" - Marcin Osman,
- "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" -  Carnegie Dale
- "Sztuka dialogu praktycznie o komunikacji" - Elżbieta Łozińska, Stefan Lech, Stefan Wiesława

Mam nadzieję, że ludzie, a szczególnie Pandy, wyciągną z tych książek najważniejsze lekcje, co pozwoli im uniknąć takich niemiłych sytuacji dla reszty forum.

Wyciągnijmy z tego wszyscy jedną lekcję i miejmy nauczkę na przyszłość, że granie w  gry komputerowe z drużynami zwierząt nie ma sensu :D

Pozdrawiam serdecznie,
Norbert

SHU_gX7Bp3.png

rucham Ci mame

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.