Ichi

Zmiany kadrowe, rozwój sieci i tematy bardzo emocjonalne.

58 postów w tym temacie

@Ichi szkoda że tak mało napisałeś, chętnie bym sobie poczytał, po za tym FFAchowcy szanuję ale czy najlepsi? Zależy z jakiej perspektywy B) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproszę o określenie statusu wiejskiej chaty. Czy to jest nadal wiejska chata, czy już oficjalnie została tylko nazwa wiejska chata?

Poproszę również o aktualną listę osób z flagami na FFA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy jestem ile osób pomyślało właśnie "CO KURWA?" :D 

Proszę bardzo, na Twoją prośbę:

Glados

olemba

dmg

vadal

counter

misiek

ursek

zinbo

dima

ranfun

ememer

keczap

warka

adi

kisiel

sikor

garmi

Mogłem kogoś niechcący pominąć. Generalnie w Administracji FFA są prawie, że same stare mordy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Ichi napisał:

Ciekawy jestem ile osób pomyślało właśnie "CO KURWA?" :D 

Proszę bardzo, na Twoją prośbę:

Glados

olemba

dmg

vadal

counter

misiek

ursek

zinbo

dima

ranfun

ememer

keczap

warka

adi

kisiel

sikor

garmi

Mogłem kogoś niechcący pominąć. Generalnie w Administracji FFA są prawie, że same stare mordy.

to niezłe cmentarzysko 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, w0mbat napisał:

Poproszę o określenie statusu wiejskiej chaty. Czy to jest nadal wiejska chata, czy już oficjalnie została tylko nazwa wiejska chata?

Poproszę również o aktualną listę osób z flagami na FFA.

Gdyby stara administracja zajmowała się wiejską (nie mówię tu o adim i o Shirou) to serwerownia by całkiem upadła. @w0mbat czy ktoś coś robił oprócz byłych H@ na serwerach i na forum? Odpowiedz na to pytanie sobie sam i nawet nie musisz mi odpisywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Counter napisał:

Gdyby stara administracja zajmowała się wiejską (nie mówię tu o adim i o Shirou) to serwerownia by całkiem upadła. @w0mbat czy ktoś coś robił oprócz byłych H@ na serwerach i na forum? Odpowiedz na to pytanie sobie sam i nawet nie musisz mi odpisywać.

Thunder, Glados, Garmmi, potrafili sobie trzymać serwery. Reszta też starała się coś robić. Ogólnie chyba trochę Cię ponosi bo sam złożyłeś rezygnację z powodu braku chęci...

Było wiele osób które się starały. Zobacz że dostęp do ftp został przyznany niedawno... ciężko żeby ktoś umiał zrobić wszystko.

Mam nadziej, że to tylko twoje prywatne zdanie bo jeśli razem tak myślicie to wczorajsze przekonywania mnie do tego, żeby nie wkładać was do jednego worka uznam za śmianie się w twarz mi i reszcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, muFas napisał:

Thunder, Glados, Garmmi, potrafili sobie trzymać serwery. Reszta też starała się coś robić. Ogólnie chyba trochę Cię ponosi bo sam złożyłeś rezygnację z powodu braku chęci...

Było wiele osób które się starały. Zobacz że dostęp do ftp został przyznany niedawno... ciężko żeby ktoś umiał zrobić wszystko.

Mam nadziej, że to tylko twoje prywatne zdanie bo jeśli razem tak myślicie to wczorajsze przekonywania mnie do tego, żeby nie wkładać was do jednego worka uznam za śmianie się w twarz mi i reszcie. 

Nie chodzi mi o to czy ktoś potrafi czy nie, ale zobacz, że ostatnie 1,5 miesiąca nie było praktycznie nic robione na serwerach., a ludzie uciekali i ja nikogo nie obwiniam, tylko stwierdzam fakty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Counter napisał:

Nie chodzi mi o to czy ktoś potrafi czy nie, ale zobacz, że ostatnie 1,5 miesiąca nie było praktycznie nic robione na serwerach., a ludzie uciekali i ja nikogo nie obwiniam, tylko stwierdzam fakty. 

Ale zadałeś wprost pytanie. "Czy ktoś coś robił". No to ci mówię, że hola hola! Odkąd jest dostęp to zaczęli robić. Wcześniej było to zlecane h@.  Teraz się okaże, że zbawisz wiejską. Gracze odchodzili też że względu na głupie decyzje typu zamknięcie #2 na pukawce...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, muFas napisał:

Ale zadałeś wprost pytanie. "Czy ktoś coś robił". No to ci mówię, że hola hola! Odkąd jest dostęp to zaczęli robić. Wcześniej było to zlecane h@.  Teraz się okaże, że zbawisz wiejską. Gracze odchodzili też że względu na głupie decyzje typu zamknięcie #2 na pukawce...

To akurat prawda, ale niedopilnowanie przedlużania serwerów na czas, serwer był off przez 3-5 dni i już ludzie zaczęli szukać innych serwer... No, ale nie czas na opłakiwanie, trzeba myśleć do przodu i dzida.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, w0mbat napisał:

Tej a adi przypadkiem nie rezygnował ze stanowiska?

I co z odpowiedzią na pierwszą część mojego posta?

Odpowiedziałem na pierwszą część Twojego posta, konkretnie "CO KURWA?". Wiejska się zmieniła na przestrzeni lat, bo to ludzie ją budują, ale dla mnie zawsze pozostanie taka sama - zawsze będzie miejscem, w którym mogę spędzić czas ze wspaniałymi ludźmi i gdzie niejako się "wychowałem". Adi stracił uprawnienia ponieważ się z nich zrzekł, ale jest zaufaną osobą, która zrobiła dużo dla serwerowni i pomimo różnych poglądów na pewne sprawy chcę mieć go jako administratora na wiejskiej. Ot taki kaprys opiekuna serwera :) .

Co do posta countera, na FFA w ciągu 1,5 miesiąca zrobione było bardzo dużo. Wymiana map, ogarnięcie czatu, zrobione i wgrane nowe rsy, próby przerobienia nowych map z reklamami forum wiejskiej chaty ( nieudolne, nie udało mi się tego zrobić ), sprawdzanie nowych pluginów, trybów etc. Z Thunderem siedzieliśmy kilka nocy z rzędu do godziny 5 nad ranem. Nie odnoszę się do innych serwerów, ponieważ nie mam informacji co i ile było robione.

Jak wam się nudzi to tapirujcie sobie mudżahedina, albo dotknijcie swoich muszelek, postrzelajcie czy cokolwiek, zamiast się przekomarzać :D

minionki.gifTak właśnie wyglądacie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz