Ichi

Zmiany kadrowe, rozwój sieci i tematy bardzo emocjonalne.

58 postów w tym temacie

@Ichi <3 

Zamiast patrzeć na innych najpierw popatrzcie na siebie wieśniaki :** @adi @Sh!rou @MISIA @Ichi @ORZEH @Thunder+reszta starych zrobili więcej jakby wam sie zdawało przez te wszystkie lataaa...Wy pamiętacie tylko rok,dwa wstecz bo was wcześniej nie było(tak mi sie zdaje) wiec tak na prawdę musicie głębiej sie zagłębić we Wiejską bo to zaszczyt reprezentować taką serwerownie a zgrzyty były tu na porządku dziennym lecz szybko sie łagodziły po całusie i było wszystko załatwione :**. Komuś coś nie wyszło raz,drugi to już żale że ten nie pomógł tamten-wziąć sie w garść o ile czas pozwala i coś dodać od siebie ciut więcej a wtedy wszyscy będą szczęśliwi i rozczochrani ;)   FFA ostatnio jak dobrze widze dużo było zrobione co mnie bardzo cieszy a także nowe mordki sie pojawiaja na serwerowni.Ostatnio życie,praca nie pozwalała mi na przesiadywanie i granie lecz to sie zmieni robaczki ;** (ktoś wyczyści Sikorowi pokład?? ) ;)  Dziekuje wszystkim za wasz wkład w serwerownie  " Jesteście Najlepsiejsi " :**

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ichi nie "co kurwa?" tylko właśnie to kurwa.

Czemu kramarq dostał bana?
Czemu nesquik stracił flagi?
Czemu mufas nie drze mordy jak kiedyś?
Czemu na arenach obowiązuje kultura i wzajemne lizanie dupy?
Czemu Buśka to jebany płaczek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, ORZEH napisał:

Wypadałoby jeszcze dodać do tego wątku jedno proste zdanie.

Jebać Sikora.

No w końcu tylko i wyłacznie Ozeszku:D  :** 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MISIA Nie chciałem nic godać ale ostatnio czyścił mi perło i jeszcze @ORZEH ciasny jest wiec pilnuj go pilnuj bo sie troche bawi chłopak po świetach :D

@MISIA nie badz zazdrosna jeszcze przyjdzie na Ciebie czas kotek :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, w0mbat napisał:

Wombat, lubię Cię, ale muszę to pytanie zadać. Czy Ty brałeś udział w czymkolwiek poza pisaniu bzdet na forum i graniu w csa? Nie mam pojęcia co to za kramarq, nesquik opierdolił dupe całej administracji, bawił się adminem, obraził się na cały boży świat, w tym na mnie ( bez powodu, co sobie później wyjaśniliśmy ). Mufas drze ryja jak pojebany, bo niektórzy zachowują się jak cipki, areny to nie mój serwer, na FFA standardowo haja dozwolona. Zapytaj się buśki czemu płacze. Wombat, zanim dotkniesz klawiatury pomyśl, proszę... Masz forum, masz możliwość napisania do różnych osób, napisz do nich i zapytaj, a nie się przyjebałeś do mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@S!kor dobry xD jak dla misi nie dla rady to dupy orzeha chcesz się dobrać. Może jakiś trójkącik?? Bicze itp zostawcie na mojej głowie. Oferuje również lodzika na skrzydle samolotu turystycznego, ale to już priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
44 minuty temu, w0mbat napisał:

Czy ty byłeś kiedy na Arenach? Że oceniasz? 

Jakoś cie tam nie widziałem. Więc proszę nie wypowiadaj się na temat na który nie wiesz nic.

Lizanie dupy hmmm jeżeli o tym napisałeś znaczy że lubisz? Spoko możemy się jakoś dogadać na priv.

Co złego jest w kulturze?

Dziękuję dobranoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, w0mbat napisał:

Cześć WOMBAT to znowu ja i znowu odpowiem na twoje debilne pytania :D

1. Bo zasłużył. Idź poczytać temat odnośnie bana i odwołanie do końca to się dowiesz. A nie czytasz co 5 słowo.

2. Bo sam zrezygnował. To po pierwsze. A po drugie, pomimo, że składał kolejne podania to zostały odrzucone. PROSTE!

3. Drze, po prostu jesteś głuchy xD

4. Bo tak chcą.

5. Bo to płaczek.

Więc skoro zgrywasz ogólnie takiego AGENTA CBA czy coś w tym stylu. Chcesz wyłącznie ludzie odpowiadali tobie na twoje śmieszne pytania to daruj sobie. Wiem, że masz kurwa lenia do czytania postów które zawierają więcej niż dwa zdania, ale sorry. To nie mój czy innych problem. Na większość pytań masz odpowiedzi na forum, więc ruszaj dupę i szukaj dowodów jak na AGENTA przystało.

Dodatkowo wnioskuje o stworzenie rangi dla WOMBATA - AGENT ŚLEDCZY.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Ichi napisał:

Czy Ty brałeś udział w czymkolwiek poza pisaniu bzdet na forum i graniu w csa?

Tak. W ruchaniu Twojej matki :P i paru innych rzeczach. Za młody jesteś, nie pamiętasz :)

@adispierdalaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, w0mbat napisał:

HA TFU ci na matkę

@w0mbat spierdalaj 

P.S. zapomniałbym ci odpowiedzieć, bo jesteś zjebany na łeb i gdy cie widzę tylko płakać mi się chcę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, w0mbat napisał:

Tak. W ruchaniu Twojej matki :P i paru innych rzeczach. Za młody jesteś, nie pamiętasz :)

@adispierdalaj

Tak się składa, że gram tu trochę dłużej dziadku :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Thunder napisał:

No tuś dojebał 10/10. Byłem bardziej zorientowany w sytuacji Twojego serwera, na którym byłeś "Opiekunem" niż Ty sam. Zresztą sam opłacałem go raz czy dwa, bo Ty kurwa nawet palcem nie kiwnąłeś, żeby coś w tym kierunku zrobić, chociażby pogonić swoich adminów do składki czy coś. Serwer był off przez 3-5 dni i wtedy też zainteresowałeś się tym jako ostatni, a jak już dotarło tam do orzeszka, że serwer leży to nic w tym kierunku nie zrobiłeś. No to dobra "$$ lichwa".

Generalnie Kanter wypisałeś prawie punkt w punkt wszystko co się tyczy Ciebie, ale rozrzuciłeś to po innych ludziach, po tych którzy w przeciwieństwie do Ciebie robili znacznie więcej niż wejście raz na miesiąc najebanym na 4mapsa i zbanowaniem 6-7 dzieciaków na tydzień. Napisałbym, że hipokryta, ale to słowo wraz z jego zmienionym znaczeniem zostało już zarezerwowane dla innej osoby (oj tak, powiedziałem to, znienawidźcie mnie). Okej, okej, zrobiłeś TSa, ale podziękowania i niemalże pełna wolność w tym co tam robisz Ci nie wystarczyły, więc musisz wszędzie zaznaczać swoje zasługi (również te zmyślone). Virtuti Militari dla tego pana. Teraz nowiutka ranga forumowa pewnie wyboostowała Twoje ego na pułap latających F16, ale troszkę współczuję tego, że pewnie Martyna będzie musiała za Ciebie dupić :D . Więcej pracy, mniej gadania, to wyniki będą powinny mówić za Ciebie.

Może jednak trochę przegiąłem z tym nic nie robieniem, także mogło to niektórych urazić, jednak kilka serwerów było w ogóle nie były zainteresowane zmianami. Jednak mówiąc mi, że nic nie robiłem na serwerze denerwuje mnie trochę. Ludziom przestały się podobać niektóre mapy, więc robiłem ankiety w celu zmiany mapy. Naprawdę, nie chcę się z Tobą spierać, bo na wch nie dorastam Ci do pięt. Mamy za sobą majora, na którym bardzo fajnie się z wami bawiłem, także nie chcę zepsuć tego, co było, ale chcę w neutralny sposób przedstawić moje zaangażowanie na 4mapsie. Nie miałem wglądu, kiedy serwer wygasa, bo dostęp do pukawki mieli nieliczni, więc jak miałem sprawdzić datę? Gdy skończył się serwer, od razu pisałem na czatboxie do adiego z pytaniem co się stało. Następnie składki pomagałem @Sh!rou ogarniać na serwerze, nie mówię, czasami było tak, że jakiś admin nie zapłacił, ale starałem się ich piłować.  Rs są tylko dodatkiem, także nie jest to żadne osiągnięcie :V. Kończąc chciałem tylko przeprosić, bo pochopnie "zaatakowałem serwery", ale teraz to już psy powieszone. Nie będę już odpisywał, bo nie chcę więcej konfliktów, także na zakończenie. Przepraszam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz