105 postów w tym temacie

2 godziny temu, PanPP napisał:

Ty sikor ja mam nadzieje ze będziesz grał 2 edycję B)

A jezeli jesteś taki stary to ile ty masz właściwie lat @S!kor bo na ojca założyciela to ty mi nie wyglądasz xD

30 ;) i jestem tu ho ho ;) @Gofen @MrOpalony Jedynie mozecie mi sie schylic tyle wam pozostało :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@muFas mieli cały styczeń i nie potrafili ustalić terminu, dość.

Pandy po to mają 6 zawodników, żeby nie oddawać walkowerem meczu, gdy jeden nie moze grać. Ten weekend jak rozumiem odpada, macie opcję w następny. 

Forumowych wojowników zapraszam na wyjaśnianie poza tym tematem, jak ktoś ma coś do mnie to chętne.
DW:
@Haru @PanPP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, PanPP napisał:

@S!kor to ty już dinozarł?

nie nie żaden dino :) 

3 godziny temu, Gofen napisał:

@S!kor GEEEEEEJ I PEDOFIL! 

a żeby tylko :DxD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sikora dziewczyny nigdy nie mialy wiecej niz 22 lata. Z tym, ze on bierze zawsze dwie na raz!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ogóle co to za jakaś spierdolona dyskusja xD  Szczerze, to po przeczytaniu wypocin niektórych wojowników i innych debili mam ochotę zajebać betonowego strusia.

Czasu było bardzo dużo, organizator wyznaczył dwa terminy i koniec, krótka piłka.

Dodatkowo informuję, @S!korka oficjalnie została dinorzarłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż to. Ludzie ogarnijcie się trochę i zrozumcie,że nie każdy ma czas na granie tej spierdolonej ligi. :) To miało być dla zabawy a wy kurwa przeistoczyliście to w pierdolony plac zabaw gdzie dzieci z zabawkami w piaskownicy decydują kto sie bawi a kto nie i jak komuś sie ktoś nie podoba to sio won bo poskarżę się mamie. Pierdolnijcie się barany jebane bo,aż szkoda mi słów na was kieruje to kurwa do organizatorów ustalacie jakieś jebane zasady w ciągu meczu karteczki też dajcie jakieś co to kurwa piłka nożna? ~ Dima żółta karteczka bo wyzywacie drużynę przeciwną xD gośćiu jebnij sie. Będę miał czas to rozegram i tyle a nie mi z góry ustalacie co mam robić i kiedy grać. Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu. Powtarzam ta liga miała być na próbę jak to wyjdzie wszystko a wy tutaj już odpierdalacie takie rzeczy to nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Może dacie jeszcze w trakcie meczu sędzie który będzie biegał za graczami po mapie i dawał kartki za zabicie przeciwnika bo to wbrew regułom. Dla niewtajemniczonych Chodzi mi o poprzedni mecz. Zaraz Ci też dam tylko czerwoną kartkę za wyzywanie na forum ty ulana kurwo. hehehehehehehe ;-) 

Znalezione obrazy dla zapytania wyjebane mam

Teraz tak utkaj tą kurwę @Ichi  dyskusja jak najbardziej spierdolona bo narzucają nam termin.Who you  mam ten czas nie było jego bardzo dużo,więc co ty pierdolisz?

A co do tego finału to w tym tygodniu nie mogłem grać i w następnym też nie mogę. :) Co do terminu sie dogadam z  @PanPP .

Podobny obraz (już jest gównoburza,ale zapewne będzie jeszcze większa :) )

KOCHAM CAUOM ADMINISTRACJE HAHAHAHAHA HIHIHIHIHI HIHOHOHOHOHO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Haru napisał:

A co do tego finału to w tym tygodniu nie mogłem grać i w następnym też nie mogę. :) Co do terminu sie dogadam z  @PanPP .

A kim Ty jesteś, żeby dyktować warunki? Zwykłą pizdeczką, co tylko cwaniaczy w necie... Co najwyżej możesz przybić piątkę ze swoim kolegą. --- > 

cygan22.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@PanPP - racja, mogłem to zrobić, nie twierdzę że to wyłącznie Wasza wina. Moja też

@Haru - nie pamiętasz za co dostałeś ostrzeżenie, szkoda. Obce Ci są idee fair play. Popatrz na przykład @MrOpalony, który Twojego teammate'a uspokajał, bo ten przeginał. Żeby nie było, ze generalizuję, częśćnie odzywała się wcale - to nie tak, ze wszystkie Pandy są be. I nie była to wymyślona na bieżąco zasada. 

@Gofen - [edit] jednak szkoda klawiatury pionku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa już naprawdę widzę że poziom zszedł na psy... Już nie długo nikt nie będzie mógł napisać nawet "twoja stara" bo perma dostanie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, MrOpalony napisał:

Kurwa już naprawdę widzę że poziom zszedł na psy... Już nie długo nikt nie będzie mógł napisać nawet "twoja stara" bo perma dostanie xD

Naprawdę to wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi? Ja rozumiem, że jesteście kumple czy coś, ale klapki na oczach podczas czytania "drugiej strony" to nie jest odpowiednia postawa do prowadzenia dyskusji. Są granice dobrego smaku, które ów gracz przekroczył wielokrotnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Ichi napisał:

Liga zawsze była zabawą, ale akurat z Twoją drużyną były problemy. Nie wiem czy jako jedyna drużyna tak nie spinaliście podczas tej ligi. 

@Ichi problemy były z tego względu iż "każdy" próbował nas zdyskwalifikować. Zawsze mnie zastanawiał motyw ukryty za atakami na nas. Jeśli chodzi o spinanie się to dziwne żebyśmy tego nie robili gdy na każdym kroku leciały na nas oszczerstwa. 

@Dymitr a mi szkoda dzieci, które gwałcisz i zjadasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ichi już nie mówię o twojej samej wypowiedzi, ale jakbyś był podczas półfinału który graliśmy gdzie przeciwna drużyna nas co chwile prowokowala. I to że organizatorzy wymyślają sobie zasady z dnia na dzień o których nawet nie jesteśmy informowani, trochę śmieszne nie powiesz? Sami przypierdalaja się nie patrząc na swoje błędy. Niektórym osobom już naprawdę odpierdala na tej wiejskiej i to się robi przykre.

@Klaun Twój stary

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wtrącasz się w moją rozmowę z @S!kor opluwasz mnie, a na końcu piszesz że nie będziesz się zniżał do mojego poziomu. Słuchaj łaku sam zacząłeś mnie obrażać więc to ja musiałem zniżyć się do Twojego poziomu inteligencji. Myślałem że nigdy kogoś głupszego od @Americano1337 nie spotkam, a tu taka niespodzianka. Otrzymujesz ode mnie order hipokryty WCH. Z tego co mi się wydaje jesteś starszy ode mnie, ale po Twoim zachowaniu utwierdziłeś mnie że wiek to tylko cyferki a nie mentalność. Kończę tą żałosną rozmowę.
Pozdroski i bez odbioru. ;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.