MISIA

Osobnik Dymitr

45 postów w tym temacie

Jaki jest sens prowadzenia konwersacji na forum, jak znajdzie się taki osobnik z uprawieniami który edytuje nieprzychylne posty? Opcja "edytuj" służby do poprawiania błędów a nie do zmiany całej wypowiedzi innej osoby. Wtedy rozmowa traci wątek i nie wiadomo o co chodzi. Nie mam nic przeciwko żeby do oryginału DOPISAĆ parę słów lub dodać grafikę w formie żartu. A "argument" użyty przez tego Pana:

1 godzinę temu, Dymitr napisał:

Misia, ja po prostu nie zamierzam z typem gadać. Skoro natomiast wciąż czuje potrzebę ciśnięcia mi, to dobrze się bawię

- jest żałosny i słaby. Nie chcesz z nim gadać więc PO CHUJ zmieniasz posty. Ośmieszyć go? Ośmiesz go cięta riposta. Zabaw się lepiej z babą/chłopem a nie strzelasz podniety na forum. Kiedyś mi ktoś powiedział, jak nie czujesz klimatu wiejskiej to odpadasz.  

Taka mała rada, ciśniesz albo kończ waść wstydu oszczędź. 

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji @Jaśnie Pan i @Ichi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może faktycznie coś w tym jest. Teraz nawet ciężko mi uchwycić kontekst całej dyskusji a czytać historię edycji każdego posta - no niezbyt mi się to widzi. Owszem, nie możemy dać sobie wejść na głowę i trzeba wyciągnać konsekwencje wobec tych smarkowatych kurwiszczy, ale zawsze można to zrobić stosując normalne środki penalne jak warny lub/oraz merytoryczne pociśnięcie w postach. 

Niniejszym bardzo więc proszę  @Dymitr, abyś nie edytował postów a ewentualnie się do nich odnosił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem o którą dyskusję chodzi. Oczywiście z jednej strony potępiam edycję postów, z drugiej potępiam też tych smarków, którzy od paru miesięcy srają na sieć i na zasady tutaj panujące. Haja hają ale plucie w twarz administracji to już jest przesada, szczególnie jak przypomnę sobie pewne sytuacje na TeamSpeaku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie cała sprawa jest nieciekawa. Edytowanie całych postów powinno mieć miejsce w przypadku reklam innych serwerowni, ale w normalnej albo aż tak nienormalnej dyskusji jaka miała miejsce w temacie FINAŁY, nie powinno się to dziać z dwóch powodów:

1. Jest to słabe.

2. Ciężko później zrozumieć odpowiedzi do danego posta.

Rozumiem, że Gofen zaszedł Ci Dima w jakiś sposób za skórę, ale starajmy się wykorzystywać środki typu warn, blokada możliwości pisania na 3 dni czy coś takiego, a wszelkie prywatne spory rozwiązujmy, albo chociaż starajmy się rozwiązać w wiadomościach prywatnych. Zaoszczędzimy sobie tym sposobem otwartych kłótni, do których włączą się osoby trzecie, nie będziemy dzielić wiejskiej, a także zwiększymy przejrzystość w istotnych tematach. Bądźmy szczerzy, czy to normalni użytkownicy, czy też administracja, obie strony w większości nie wnosiły nic konstruktywnego do tematu.

Dima HTSZP karate na łeb i działaj w inny sposób :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie koło dupy mi lata ta cała sytuacja - chce edytować to niech edytuje i tak jest przegrywem. 

6 godzin temu, Jaśnie Pan napisał:

Oczywiście z jednej strony potępiam edycję postów, z drugiej potępiam też tych smarków, którzy od paru miesięcy srają na sieć i na zasady tutaj panujące. Haja hają ale plucie w twarz administracji to już jest przesada, szczególnie jak przypomnę sobie pewne sytuacje na TeamSpeaku.

@Jaśnie Pan  Określenie 'smarka' nie jest tutaj trafne ani adekwatne do sytuacji. Przesadą jest plucie człowiekowi w twarz za darmo kiedy nawet nie zaczyna się z nim żadnej pyskówki. Takie zachowanie uświadamia mnie w tym że ADMINISTRACJA sama sobie pluje w twarz. Dzisiejsza sytuacja nie jest związana z TS i nie powinna być brana pod uwagę. Nie oczekuję żadnych konsekwencji,bo oczywiście są równi i równiejsi, ale Dima sam przegrał na starcie- wyzywając mnie. Czekam na bana na tsie z powodem : 'za opowiadanie głupot.' xD 
Na sam koniec przytoczę Wam rozmowę z moim kolegą podczas gry w CS: 
Gofen: - Wojna wymaga poświęceń!
Kolega X: - Wojna wymaga mózgu. 

Tym miłym akcentem kończę moje wypociny i serio nie ciągnijmy tego dalej bo żal mi czasu i życzę miłego wieczoru wszystkim ;* 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak tylko w ramach uzupełnienia dodam kilka słów od siebie. Wspomniany dziecior zaczął od pedofilskich żartów w temacie ligowym, więc postanowiłem zejść na chwilę do poziomu dyskusji mu nieobcego i wyraźnym gestem wskazałem jego umysłową spierdolinę. Jako, że szukając wyraźnie atencji i poklasku przychlast nadal implikował mi m.in gwałcenie i zjadanie dzieci, zamiast go banować/ostrzegać postanowiłem go potrolowac edytując w ordynarny sposób jego własne wypowiedzi. Zabierając atencjuszowi audytorium, wbijasz szpilkę w najczulsze miejsce - zwyczjowo u nawet chłopców są to jaja, tu jednak raczej z ich obecnością do czynienia nie mamy. Nie będę tolerował takich pocisków w moim kierunku, z dość osobistych powodów (nie zamierzam się też z nich tłumaczyć szerokiemu tłumowi. 
@Misia - przykro mi, że stałaś się mimowolną ofiarą i świadkiem powyższej sytuacji, wypada mi jedynie powiedzieć w Twoim kierunku: przepraszam. 

@Jaśnie Pan @Ichi - mam nadzieję, że mnie rozumiecie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.02.2018 o 21:34, w0mbat napisał:

Chcieliście smarków w administracji to teraz macie efekty :)

Kurwa, jak ktoś jest młodszy od Ciebie to jest jakaś odzwierciedlenie mózgu? Wtf, pierdolisz kacapoły, że ja pierdole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dymitr mimo niesmacznych tekstów i nawet wymyślonych historii (wg mnie, ale co ja tam wiem) nie masz prawa edytować kogoś postów tylko dlatego, że Ci nie leżą. Nie chce się jakoś chwalić czy coś, ale podczas swojego krótkiego pobytu tutaj (a miałem dostęp do historii edycji itp) przeczytałem z 75% wszystkich tematów [te ważne chyba wszystkie], jakie tutaj są (nawet te gdzie jeszcze polskie znaki zmieniały się w jakąś cyrylice). Pamiętam nawet pierwszy post @Thunder . Chyba o tym, że jakieś krzaczki wyskakują mu zamiast czegoś tam, a zobacz który to był rok. Nie widziałem jednak żeby ktokolwiek odwalał takie akcje. Jak była haja to była. Każdy powiedział co miał powiedzieć i tyle. Czy to była prawda czy nie. Z mojej strony wygląda to jak okazanie słabości. Pokazałeś tym, że Cię to zabolało. Nie potrafiłeś dojebać to postanowiłeś inaczej to rozegrać. (Ostatnimi czasy nie mogłem za bardzo się dogadać z Virusem aka @Jaśnie Pan czy Sepkiem aka @Ichi, ale mimo tego, że wylane zostało gówno nikt niczego nie edytowal, ani nie zmienił.)... Dla mnie to nadużywanie władzy, które wg mnie znowu obejdzie się bez konsekwencji bo "ziomki". 

Szkoda tylko, że forum od dawna umiera. Odchodzą ludzie, którzy byli aktywni, tacy którzy wpadli w to gowno zwane wiejską po same jaja i pokochali ten zapach. Coraz więcej ludzi po prostu nie chce brać w tym udziału. Coś ktos chce napisać to teksty 'wejdź na ts i to załatwimy". Najłatwiej jest osaczyc kogos i tyle. Po problemie. Teraz już nie można nic napisać na forum bo ktoś zaraz to usuwa, zamyka posty, a teraz edytuje. Ciężko na to patrzeć, ale skoro tak ma być to trudno. 

Jak kiedyś już powiedziałem. Zostałem tu na dłużej bo wycieralo się tutaj dupe papierem ściernym. Teraz jednak wszystko jest załatwione gdzieś z boku, po cichu.

Żadnych nowych twarzy (oprócz tych którzy nabijaja posty pod admina, a później znikają z forum). Ciągle te same osoby, które teraz już nawet nie chcą brać udziału w niczym. Na serwerze zawsze ktoś tam jest. Ale wg mnie to tutaj zawsze było serce wiejskiej i stąd wychodziły najlepsze akcje. Gdyby tak serio zobaczyć i usunąć posty nabijane pod admina niektóre działy nie żyją już długi czas. 

Miałem nadzieję, że nowe tchnienie da trochę świeżości, ale zaraz się okaże, że to ja płaczę więc na tym może skończę.

Dodam, że skoro wkurwiłeś @MISIA to naprawdę musiałes pojechać po bandzie Dima.

P.S. Sto lat Bob Marley. #HBBM wiecznie żywy!

@w0mbat mój najdroższy ;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, muFas napisał:

zaraz się okaże, że to ja płaczę więc na tym może skończę.

To będzie nas dwóch :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, muFas napisał:

Teraz już nie można nic napisać na forum bo ktoś zaraz to usuwa, zamyka posty, a teraz edytuje. Ciężko na to patrzeć, ale skoro tak ma być to trudno.

Co Ty pierdolisz? xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, Ichi napisał:

Co Ty pierdolisz? xD

Serio pytasz xD

No to dobra nie chciałem do tego wracać, ale proszę 

Kubul dodaje odpowiedź po czasie, ale już nikt nic nie może mu odpisać bo temat off. 

Tak szczerze patrząc z boku to robicie antyhaje. Wiadomo, że nie wszystko powinno się załatwiać na forum, ale skoro już coś jest to warto chyba dać się wypowiedzieć, wykrzyczeć itd. Po czym każdy udałoby się na wódeczkę i byłoby po wszystkim.  To pierwszy przykład z brzegu, ale nie chce mi się szukać dalej bo jestem na telefonie. 

Teraz akcje z dima...

Kurwa Sepko kto jak kto, ale Ty tego nie widzisz serio? Tylko proszę nie rób mi wywodów na temat tego, że zmiany są dobre. Tak są, ale na lepsze. Wtedy ma to jakiś sens 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Po czasie" tj. kilkanaście minut po mnie i fakt, nie możesz mu odpisać publicznie, ale masz wiele innych źródeł, w których możesz mu wygarnąć. Duma każe Ci otwarcie mu pierdolnąć?. Zluzuj. Ja osobiście podjąłem decyzję o zamknięciu tego tematu, bo nic by z tego dobrego nie wynikło i jak chcesz kogoś osądzać o zamykanie tematów, to konkretne osoby proszę, w tym przypadku mnie :) Haja jest spoko, ale wszystko ma swoje granice. Na "akcje z dimą" się wypowiedziałem. I Twoje przedostatnie zdanie nt. zmian - co ma to do dyskusji nt. jakiegoś "usuwania i edytowania".  Też się teraz wpierdoliłeś na dziesiątego do tej dyskusji. Idź sobie zwal albo pograj w cs 1.6 na telefonie jak Ci się nudzi :D Jak lubisz pisać to proponuję założyć zeszycik i każdą stronę zapisać "Nie będziesz miał dredów cudzych przede mną" i może Ci trochę ulży. ;)

Co do wejścia na ts i wytłumaczenia sobie - myślisz, że to złe? O jakim w ogóle osaczaniu pierdolisz? Nie rób z "nas" ( "rzondzoncych" ) jakichś diabłów, bo ja również wolę porozmawiać z kimś na komunikatorze głosowym, w dwa mikrofony i wytłumaczyć sobie pewne rzeczy, dojść do jakiegoś konsensusu, niż kontynuować gówno na forum, do którego dorzuci się 5 innych osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.02.2018 o 21:34, w0mbat napisał:

Chcieliście smarków w administracji to teraz macie efekty :)

A właśnie, zapomniałem się odnieść do Ciebie wombat. Jesteś w niektórych większych/poważniejszych dyskusjach, ale dlaczego zawsze pierdolisz takie głupoty? xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo nie podoba mi się sposób przyznawania uprawnień panujący na tej serwerowni. Odkąd pamiętam ciągle o tym piszę.
Zawsze możesz zedytować mojego posta, żeby nie był głupi :P , ale wtedy to już nie będzie mój głupi post, tylko Twój, być może też głupi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no dramat.. walicie smutami.. Liczyłam na ostra wymianę zdań (haje) ale się przeliczyłam. Temat do zamknięcia bo to już nie ma sensu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Administrator otrzymuje swoje uprawnienia w momencie gdy spełni konkretne wymagania oraz zostanie zatwierdzony przez większość bieżących adminów. Ostatecznie słowo należy oczywiście do opiekuna, który może podważyć decyzję.

Oczywiście jestem otwarty na propozycje. Z racji, iż Tobie @w0mbat nie podoba się aktualny stan rzeczy, proszę - stwórz temat w odpowiednim dziale i przedstaw swój pomysł, a my go rozważymy. Uprzedzam fakty - jeżeli ktokolwiek pomyśli, że piszę jedno, a myślę drugie to jest zdrowo pierdolnięty. Czekam na temat w0mbat :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Ichi napisał:

"Po czasie" tj. kilkanaście minut po mnie i fakt, nie możesz mu odpisać publicznie, ale masz wiele innych źródeł, w których możesz mu wygarnąć. Duma każe Ci otwarcie mu pierdolnąć?. Zluzuj. Ja osobiście podjąłem decyzję o zamknięciu tego tematu, bo nic by z tego dobrego nie wynikło i jak chcesz kogoś osądzać o zamykanie tematów, to konkretne osoby proszę, w tym przypadku mnie :) Haja jest spoko, ale wszystko ma swoje granice. Na "akcje z dimą" się wypowiedziałem. I Twoje przedostatnie zdanie nt. zmian - co ma to do dyskusji nt. jakiegoś "usuwania i edytowania".  Też się teraz wpierdoliłeś na dziesiątego do tej dyskusji. Idź sobie zwal albo pograj w cs 1.6 na telefonie jak Ci się nudzi :D Jak lubisz pisać to proponuję założyć zeszycik i każdą stronę zapisać "Nie będziesz miał dredów cudzych przede mną" i może Ci trochę ulży. ;)

Co do wejścia na ts i wytłumaczenia sobie - myślisz, że to złe? O jakim w ogóle osaczaniu pierdolisz? Nie rób z "nas" ( "rzondzoncych" ) jakichś diabłów, bo ja również wolę porozmawiać z kimś na komunikatorze głosowym, w dwa mikrofony i wytłumaczyć sobie pewne rzeczy, dojść do jakiegoś konsensusu, niż kontynuować gówno na forum, do którego dorzuci się 5 innych osób.

Wlasnie dlatego nie chcialem tego rozwijac... 

1. Nie chodzi o to ile minut po czasie. Mimo wszystko nie wypowiedzial sie wczesniej, a mialem mu pare rzeczy do powiedzenia i wyjasnienia, i chcialem zamknac wszystko w jednym temacie. Nie jestem typem, ktory lata po fejsach i skypach zeby sie tyrac... Sam czesto gdy tutaj cos pisze, dostaje prywaty nawet na telefon wiec ez!

2. Nie chodzi o fakt zamkniecia tematu. Bylem w stanie to zrozumiec. Z tym, ze mam wrazenia, ze teraz serio jakos robione to jest nagminnie. Jak sie myle to sorry...

3. Wbijanie sie na dziesiatego? Heh... Moze warto zrobic tak, zeby kazdy post musial byc zatwierdzony? Unikniesz takich zjebow, ktorzy staraja sie przedstawic troche swoja strone. Dawno nie napisalem posta, ktory nie mial na celu podkrecenia hajki, ktore kocham... Staralem sie jakos pokazac jak czuje to ktos, kto patrzy troche z boku. Widze jednak, ze nie warto bylo. Walilem wczoraj, wiec nie mam potrzeby. Wg mnie forum jest po to, zeby sie wypowiedziec, podyskutowac, pozartowac, a czasem sie pohajac. Po co wiec pisac w zeszycie? tam nikt nie oceni mojej pracy i wkladu tak obiektywnie jak tutaj.

4. Wejscie na ts? pogadanie? DLa mnie to jedna z rzeczy, ktora zawsze lubilem... Bez sciemy. Co nie zmienia faktu, ze jezeli ktos nowy ma jakis problem, do czegos sie spina czy cokolwiek nie ma szans z 5 adminami, ktorzy beda narzucac swoje racje. Tutaj taka osoba ma pole do popisu... Wroc! przepraszam! Miala pole do popisu.

Na dodatek teraz tak od siebie. To nie jest pierwsza akcja z udzialem dimy i niektorych osob z naduzywaniem wladzy. Staracie sie pokazac, ze chcecie wprowadzic wiele dobrego, przywrocic do lask to co bylo. Jednak moze czas zwolnic i wprowadzic roszady u trzonu? Tyle ode mnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe @mufas zawsze mnie śmieszysz,
Najbardziej masz w to wszystko wyjebane, a najbardziej się w tym wszystkim udzielasz.
paradoks ?! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kubul nie używaj słów zawierających więcej, niż dwie sylaby, bo i tak ich nie rozumiesz debilu ~Ichi aka spinaczwychodzeńztsa. Komp off i idę spać. Elo do jutra siema.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Kubul napisał:

Hehe @mufas zawsze mnie śmieszysz,
Najbardziej masz w to wszystko wyjebane, a najbardziej się w tym wszystkim udzielasz.
paradoks ?! :)

A moze hipokryzja? Ja mam wyjebane? nigdy nie mialem wyjebane i zawsze wkladalem w serce i chuja... Wmawiasz sobie, ze tak jest. W sumie kilka osob tak sobie powiedzialo. Sorrki, ze dzialam przeciw wiejskiej. Ty jednak zawsze potrafisz dodac cos wartosciowego. Czy to tutaj czy na tsie. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.