MISIA

Osobnik Dymitr

45 postów w tym temacie

3 minuty temu, Kubul napisał:

@mufas Widzę że zabolało jak drzazga w fiucie (: 

Szczerze? Fakt tego, ze ktos twierdzi, ze mam wjebane boli bardzo. Z tym, ze teraz klade juz na to lache bo nie zmienie tego i nie mam na to wplywu. Baw sie dobrze w tym malym swiecie, ktory nazywasz swoim zyciem... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że pasywno agresywne zagrania wciąż królują na forum. Nie edytowałem postów, żeby nikt ich nie zobaczył, tylko po to, by wkurwić żenującego adwersarza. Mufas, piszesz o niskim upadku  można niżej, znasz świetne przykłady  

Nie wiem, czy wkurwiłem Misę, serio - mocno mnie to grzeje. Z wyniesionych zasad z domu piszę, że mi przykro i przepraszam, że musiała to czytać. Tak powinien w moim odczuciu zachować się facet.

Ja rozumiem, że Was nie ruszają pedofilskie żarty. Mnie dotykają podwójnie, z oczywistych dla mnie powodów. Może okazałem w czyichś oczach słabość, trudno. Gofenowi nie życzę spotkania f2f - od ulanej kurwy po ryju wyłapać to podwójny wstyd.

Dla mnie mocne EOT z tej strony, przyjmę każdą karę na klatę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Dymitr napisał:

Nie wiem, czy wkurwiłem Misę, serio - mocno mnie to grzeje. Z wyniesionych zasad z domu piszę, że mi przykro i przepraszam, że musiała to czytać. Tak powinien w moim odczuciu zachować się facet.

Misia nie Misa :P A wkurwiona nie jestem tylko poirytowana bo pierwszy raz spotkałam się z taki  zachowaniem na wiejskiej a krotko tutaj nie jestem :D Tyle w tym temacie i zamknąć mordy. Elo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ichi temat wisi od lipca

i moja propozycja w nim zawarta też

Dnia 26.07.2017 o 21:06, w0mbat napisał:

Wpadłem na pomysł co by pozamykać wszystkie działy z rekrutacją i napisać ogłoszenie, że rekrutacja trwa ale w razie chęci złożenia podania delikwent musi napisać do opiekuna serwera lub osoby, z powiedzmy rady, z prośbą o otwarcie działu. Przedkładając przy tym gotowe podanie. Opiekun/radny sprawdza* czy delikwent nie jest jakimś gówniakiem z dupy i ewentualnie otwiera dział. Każdy inny temat nieposiadający weryfikacji jest z bomby kasowany a delikwent dostaje prezent +2.

* sprawdzenie polega na kontroli czy:
- delikwent nie miał/ma bana na naszej serwerowni
- ile ma godzin przegranych na serwerze, na który składa podanie
- ilość i "jakość" postów na forum
- ogarnięcie czy delikwent jest jakoś rozpoznawany na danym serwerze.

19 godzin temu, Ichi napisał:

jeżeli ktokolwiek pomyśli, że piszę jedno, a myślę drugie to jest zdrowo pierdolnięty. Czekam na temat w0mbat

I wychodzi, że kto jest pierdolnięty? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to tak nie było cały czas? Z całym szacunkiem, ale odkąd posiadam tutaj jakąś "władzę" to zawsze sprawdzałem danego kandydata pod tym kątem. Z resztą, podanie podaniem, ale te wymogi były chyba znane każdemu bez wypisywania. Dla mnie nic nowego to nie wnosi, bo po prostu robię tak cały czas i uważam, że nie tylko ja. Każdy patrzy na ilość spędzonego czasu na serwie, czy ktoś jest znany, czy nie był zalany 300 razy betonem. Świetnym przykładem jest to, że nowy administrator surfa nie otrzymał i nie otrzyma ode mnie przywilejów w postaci rangi na forum, właśnie za niską jakość postów i ogólnie rozumiany spam.

I wychodzi, że kto jest pierdolnięty? :P

Dodatkowo zastanawiam się, jakim cudem połączyłeś stwierdzenie o tym, że nie rzucam słów na wiatr z tym ze swoim pytaniem, kto jest pierdoln ięty :P

Pojawia się jednak pytanie, ponieważ wielokrotnie stwierdziłeś, iż nie podoba Ci się sposób wybierania administracji, który jednak kultywujemy wg. Twojego zamysłu - więc co jest nie tak? Kto, uważasz, nie powinien mieć administratora i został jakoś krzywo wybrany? Może jednak rzeczywiście czegoś nie zauważyłem...

PS. @muFas wielokrotnie stwierdziłeś, że masz wyjebane w to wszystko, w to co się dzieje na wiejskiej, w te zmiany, nie chcesz już w to brnąć. Szczególnie jak były zmiany kadrowe... ojjjj, wtedy to żeś się napinał grzybku :D Piszę oczywiście w ostatnich miesiącach, bo wcześniej rzeczywiście dużo serca wkładałeś w wiejską, a przynajmniej takie robiłeś wrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MISIA chuj 

Załóżmy @Dymitr dżentelmen.

Pamiętajmy trzeba znać granicę smaku, wiedzieć kiedy do kogoś powiedzieć kurwo a kiedy nie bo nie każdy się zna.

Jednak imperator opcji edytuj (DYMakaITR) popadł w złe strony mocy. Dlatego MI(kuta)SIA uważam że powinnaś wykastrować mu jednego łoniaka z lewego jądra (najlepiej urwać z cebulką) :D 

Miał być temat o Dymitrze a nie o wyborze admina i innym błocie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może i bym znalazł jakieś przykłady chujowo wybranego admina, gdyby tylko wszystkie podania, starsze niż grudzień, nie zostały sprytnie usunięte. Przypadek? Nie sądzę.
Usunięcie tematów z działu rekrutacja skutecznie, w tym momencie zamyka mi mordę, bo nie mam argumentu w postaci faktu.

W efekcie wychodzi na to, że ja tu jestem pierdolnięty.
Nie szkodzi. Mogę z tym żyć.

Szkoda tylko, że z tak perfekcyjnie wyselekcjonowanymi, według Ciebie, adminami serwer FFA stoi pusty.

3 godziny temu, Ichi napisał:

Pojawia się jednak pytanie, ponieważ wielokrotnie stwierdziłeś, iż nie podoba Ci się sposób wybierania administracji, który jednak kultywujemy wg. Twojego zamysłu - więc co jest nie tak?

Mój zamysł zakładał przyjmowanie tylko ludzi po 18 roku życia, którzy udowodnią posiadanie mózgu zdaną maturą.

Dnia 20.08.2016 o 14:48, w0mbat napisał:

A ja proponuję żeby każdy ubiegający się o administratora serwera w podaniu dołączył:
1. skan swojego dowodu osobistego - abyśmy byli świadomi z jakim gówniakiem mamy doczynienia
2. skan wyników egzaminu maturalnego  - abyśmy wiedzieli jaki poziom intelektualny ma dany osobnik
3. link do odpowiednio wcześniej napisanego, zgodnie ze wzorem, własnego, tematu w dziale "siema"
4. potwierdzenie 50 postów wnoszących coś do tematu, w których zostały one napisane.

To powinny być pierwsze cztery punkty podania, bez których podanie było by automatycznie kasowane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@w0mbat za dużo wymagasz ;)

Przy takiej selekcji byś miał ciężko znaleźć adminów na serwery.

W końcu się dowiedziałem do czego mi się matura przyda oprócz pójścia na studia/cv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chce ale muszę! @w0mbat Nawet chciałem pogadać o tych zmianach w przyjmowaniu adminów, ale kurwa po tym co napisałeś zwątpiłem w ciebie serio!

Czy ty tak na poważnie? Matura żeby być adminem? Kurwa od kiedy matura odzwierciedla poziom intelektualny? Ok zdasz maturę spoko możesz być mądry ale kurwa nie musisz. Idą twoim tokiem myślenia to trzeba wyjebać wszystkich adminów i szukać ludzi 18+ z maturą bo jak jej kurwa nie masz to się nie dostaniesz...

Stary sprzedałeś poloneza i ci się w dupie pojebało od tego hajsu. Nie wiem wydaj ten hajs a nie piszesz bzdury na Forum!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, w0mbat napisał:

Może i bym znalazł jakieś przykłady chujowo wybranego admina, gdyby tylko wszystkie podania, starsze niż grudzień, nie zostały sprytnie usunięte. Przypadek? Nie sądzę.
Usunięcie tematów z działu rekrutacja skutecznie, w tym momencie zamyka mi mordę, bo nie mam argumentu w postaci faktu.

W efekcie wychodzi na to, że ja tu jestem pierdolnięty.
Nie szkodzi. Mogę z tym żyć.

Szkoda tylko, że z tak perfekcyjnie wyselekcjonowanymi, według Ciebie, adminami serwer FFA stoi pusty.

Mój zamysł zakładał przyjmowanie tylko ludzi po 18 roku życia, którzy udowodnią posiadanie mózgu zdaną maturą.

Szczerze w0mbat, to w tym momencie mnie strasznie zasmuciłeś, bo nie wiem czy wiesz, ale ( nie wiesz, bo masz dużo do powiedzenia bez żadnej wiedzy ) na FFA administratora mają wszystkie stare mordy. Z nowych adminów jest asdfpro i... no właśnie, kto jeszcze ? Przenieśliśmy FFA na nową maszynę, zostało zmienione IP, naprawione zostały wszystkie pluginy, wgrane zostały nowe tryby, a Ty z taką ironią mi piszesz o wyselekcjonowanych przeze mnie administratorach? Tematy z działu rekrutacja nie są usuwane, a przenoszone i to od DAWNA, a nie od grudnia, chamie.

Byli administratorowie chujowo wybrani już wcześniej, ale nie dlatego, że byli źli z gruntu ( dlaczego kanibale nie jedzą ludzi pogrzebanych? Bo z GRUNTU są źli iksde ), tylko nie pasowali do FFA. Posłużę się przykładem Justo, który sprawiał wrażenie odpowiedzialnego, ale zdecydowanie bardziej pasował jako admin na inny serwer, bo kiepsko ( z moich obserwacji ) znosił haję na FFA.

Twój zamysł jest co najmniej nietrafiony, zważywszy na fakt, iż mamy wielu graczy, którzy chcą, robią z własnej inicjatywy i robią to dobrze. Przykładem jest Yodden, który ma lat 15 czy tam 16 :)

Na koniec jeszcze raz powiem, że bardzo, ale to naprawdę bardzo mi przykro, że posługujesz się argumentami ad personam... W skrócie:

Nie zwalaj na mnie, jebany debilu. Ten RX, co to go kupiłeś, to Ci chyba na łeb upadł, boś z dnia na dzień coraz głupszy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, MISIA napisał:

spierdalać z mojego posta bo lecicie nie na temat ;D

wybrać co trzeba -> wyciąć -> wjebać w osobny temat. To chyba da się zrobić? Nie mówię, że Ty, ktoś kto może

Godzinę temu, Ichi napisał:

Szczerze w0mbat, to w tym momencie mnie strasznie zasmuciłeś, bo nie wiem czy wiesz, ale ( nie wiesz, bo masz dużo do powiedzenia bez żadnej wiedzy ) na FFA administratora mają wszystkie stare mordy. Z nowych adminów jest asdfpro i... no właśnie, kto jeszcze ? Przenieśliśmy FFA na nową maszynę, zostało zmienione IP, naprawione zostały wszystkie pluginy, wgrane zostały nowe tryby, a Ty z taką ironią mi piszesz o wyselekcjonowanych przeze mnie administratorach? Tematy z działu rekrutacja nie są usuwane, a przenoszone i to od DAWNA, a nie od grudnia, chamie.

Tu masz rację. Pomyliłem się i przepraszam. Zapomniałem, że nawet sam pytałem o listę adminów. Mój błąd, wybacz. W ramach przeprosin wejdę pod biurko :P
Gdzie są przenoszone? Mam tam dostęp?

Twój zamysł jest co najmniej nietrafiony,

1 godzinę temu, GladosZS napisał:

Czy ty tak na poważnie? Matura żeby być adminem?

2 godziny temu, PanPP napisał:

@w0mbat za dużo wymagasz ;)

Tak, wiem. Celowo. Bo jak będę miał absurdalne wymagania i często o nich gadał, to może coś się ruszy w tym temacie.

Nie zwalaj na mnie, jebany debilu

Nie zwalam na Ciebie. Nigdzie nie napisałem, że to Twoja wina. Celowałem w sposób/algorytm/procedurę wyboru admina, a nie w osobę która to robi. Ale chyba mi nie wyszło

A tak btw co się stało z wymogiem 5 reklam?

I znowu wyszło, że to ja jestem zły, wredny i nie dobry, ogólnie popierdolony. Niestety, ktoś musi :P
Już się chyba za bardzo zestarzałem i coraz bardziej nie pasuję do tej serwerowni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Majster ale wiesz, że ja Ci odpisałem wcześniej, iż administratorów wybieram wg. Twojego zamysłu? A już nawiązując do tego co napisałeś. Sam ubolewam nad tymi reklamami wielokrotnie, może warto by było zwiększyć nacisk na to, 10 minut roboty, a zawsze może to zwiększyć ruch na serwerach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poniekąd masz rację, ale Ty nie jesteś jedyny, który wybiera adminów.
Ja nie wywalał bym nesquika, co ówczesna administracja jednogłośnie, z radością uczyniła.
Poza tym tylko na dwóch serwerach są postawione jakieś wymagania, reszta to totalna samowolka, w tym właśnie FFA.
A i tak uważam że stawiane tam wymagania są aż nadto łagodne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, w0mbat napisał:

Poza tym tylko na dwóch serwerach są postawione jakieś wymagania, reszta to totalna samowolka, w tym właśnie FFA.

Zgaduje że chodzi o areny i retaky bo admini 2maps to przedszkole 

Tak poza tym lekko zboczyli panowie z tematu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak zapytam w0mbat, bo mówisz, że byś go nie wywalił... Wiesz chociaż za co wyleciał?

PS. To jest mój ostatni post w tym temacie, bo nie widzę sensu kontynuowania dyskusji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, ASDFpro napisał:

Zgaduje że chodzi o areny i retaky bo admini 2maps to przedszkole 

Chuj ci na imie, od 2mapsa się odpierdol marynarz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.