Ichi

ROZKRĘCAMY FFAFAFAFAFAFAFA

21 postów w tym temacie

No cześć,

Jak dobrze wiecie, lekko ponad miesiąc temu udało nam się przenieść FFA na maszynę, skonfigurować go, sprawić, by wszystkie pluginy, mody i inne bajery działały tak jak powinny ( no prawie ;) ), nie ma lagów i ogólnie nawet jakby Nasze Stare weszły na serwer, to jakoś by to udźwignął. Niestety jak również dobrze wiecie ( bądź mniej dobrze, bo tam nie gracie ) jest on prawie cały czas pusty. Jeżeli wejdą ze 2-3 osoby, to udaje się uzyskać zawrotną ilość 5-7 graczy. Jest to NIEDOPUSZCZALNE, by perełka, jakim był zawsze serwer FFA/4FUN pozostał w takim stanie. Niestety, nic nie uda się zrobić w tej kwestii jeżeli nie będziecie chcieli tam grać ( co jest często związane z pustkami na serwerze, czego wynikiem są jeszcze większe pustki ), a także nie zainteresują się nim nowe osoby. Mamy wielu stałych bywalców, którzy chętnie wejdą, pośmieją się, pobawią w mniejszym lub większym gronie, za co serdecznie im dziękuję, ale potrzebujemy WINCEJ LUDZIUF, stąd wychodzę do Was z propozycją.

Jeżeli uda Wam się sprowadzić chociaż dwóch znajomych na serwer i rzeczywiście będą oni grać na nim, a nie wchodzić na 10 minut co dwa dni, to dana osoba otrzyma VIP'a na miesiąc, za każdy kolejny próg osób sprowadzonych będą przyznawane kolejne i kolejne miesiące, co przedstawię za chwilkę poniżej. Dodatkowo dla najlepszych, którzy ogromnie przyczynią się do rozwoju serwera przyznana zostanie ranga na forum, a może uda się skołować coś więcej ( czyt. ciekawe skiny ). Dla porządku i by nie pominąć nikogo będę prosił o nicki/linki do profilów waszych znajomych na priv. Po potwierdzeniu zaproszenia przez Was, będą przeglądane statystyki danych graczy oraz serwera. Wystarczy napisać "siema, zaprosiłem kilku kumpli: "tutaj linki". A resztą zajmę się ja lub osoba do tego wyznaczona.

Rozwój FFA jest w tym momencie kluczowy dla całej sieci, ale również dla mnie, ponieważ to tutaj zaczęła się moja historia przeszło 9 lat temu. Zapchanie serwera nie jest jedynie moją zachcianką, ponieważ pełny serwer będzie potrzebny do realizacji kolejnego planu, a mianowicie konkursu ( dla sklerotyków przypominam temacik z naszym poprzednim konkursem http://forum.wiejska-chata.pl/topic/9489-konkurs-wakacje-z-wiejską/ :)

Kamienie milowe:

2 os. zaproszone - VIP na miesiąc

3 os. zaproszone - VIP na dwa miesiące

5 os. zaproszonych - VIP na trzy miesiące

6+ os. zaproszonych - tu już się zobaczy :)

Działa to trochę na zasadzie reflinków, więc to inni po prostu grając wypracowują Wam korzyści. Zaproszone osoby mogą zapraszać kolejne, lecz zaproszenie dwóch tych samych osób będzie liczone dla gracza, który zrobił to pierwszy ( co jest dosyć oczywiste :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, ASDFpro napisał:

Ten to się nakradl za prlu i nadal mu mało kurła jak ja tej szuji nie trawie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Ichi napisał:

pełny serwer będzie potrzebny do realizacji kolejnego planu, a mianowicie konkursu

Ja bym się nie pierdolił i od razu zrobił coś na kształt tamtego konkursu. Myślę że dobra reklama na innych forach/steamie/wykopie i serwer od razu był by pełen. Pod warunkiem że taka zabawa była by organizowana cyklicznie np. W tym miechu do wygrania to i tamto, w przyszłym kolejne nagrody dla 5 najlepszych. Jakoś by temat ruszył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, już dzisiaj udało nam się zorganizować stabilną ilość 10 graczy przez ostatnie 3-4 godziny, także jest nieźle. Z dnia na dzień mam nadzieję, iż będzie coraz lepiej, choć z racji trwającego IEM'u może nie być tak wesoło, jak zakładam. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, iż są jeszcze małe błędy na serwerze, które trzeba poprawić oraz wgrać sam ranking ( co jest aktualnie wdrażane ). Stay tuned ;)

graczeffa 27,02.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ichi masz rację, ale żeby nakręcić serwer to stali bywalce muszą wchodzić dopiero później jakieś nołnejmy wchodzą. Średnio codziennie 50-70% graczy to ci starzy ale myślę że weekend wieczorem mogłoby to ruszyć moim zdaniem.

Co do tego konkursu FFA to można już teraz robić coś bo wtedy ludzie będą sobie myśleć "hej ale tam mało ludzi gra duża szansa na wygraną" itp i mogłoby sie sprawdzić plus to co mówił orzech o reklamacji^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak. Co do konkursu zgodzę się, że rozkręci on serwer, ale zrobienie go nie jest takim "hop siup", ponieważ potrzebujemy też sponsorów nagród ( jeżeli ktoś zajebiście się spiszę w w/w konkursie w ramach rozwoju sieci, to ja to funduję z mojego portfela, a ciężko mi będzie zafundować całą resztę ), ogarniętego serwera na tip top i paru innych rzeczy. Jeżeli macie możliwość i chęci, zapraszajcie znajomych na serwer, bo już dzisiaj kilka osób zauważyło, że jak wejdzie 3-5 osób na serwer, to później następuje efekt kuli śnieżnej i kolejne osoby dołączają. Spamowałem dzisiaj do 130 osób z "reklamą" FFA oraz sieci, kilka starych osób, które miały długą przerwę stwierdziły, że chętnie zajrzą i zainteresowały się również aktualnymi nagrodami, także DZIAŁAMY :)  Przypominam, że poprzedni konkurs został zorganizowany, gdy mieliśmy naprawdę sporo stałych graczy oraz czas ( wakacje ) sprzyjał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego mówię najlepiej zebrać te 5-10 osób żeby wejść na serwer a potem już z górki. 

Co do zaproszeń ja na weekend porozsyłam zaproszenia i w wolnej chwili spróbuję może na innych stronach rozreklamować jedynie proszę o jakiś dobry wzór reklamacji bo ja pewnie wymyślę coś chujowego xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też powysyłam do znajomych na steamie i nie tylko. Od niektórych odzew był. Więc może cokolwiek się tam ruszy, tak jak wczoraj. 

Jakąś nagrodę mogę też zasponsorowac w miarę możliwości 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz