kubsiar112

dostałem bana chce un-ban mogę pogadać na ts?

14 postów w tym temacie

dostałem bana za aim chyba ale nie jestem pewny chociaż że nie mam haxów czy bym mógł dostać un-ban. Na swoje usprawiedliwienie mam to ze mam drogie skiny a bym nie grał na aim z kosa i skinami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywisty unban przy okazji wypastujemy twoje skórzane buty i ugościmy cię w naszym 5-cio gwiazdkowym hotelu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Data bana 2016, wypierdalaj... A nie, jestem HR Manago i nie mogę wypowiadać się w ten sposób , tym bardziej w stosunku do naszych użytkowników. Tak więc przepraszam... albo nie, wypierdalaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Ichi napisał:

Data bana 2016, wypierdalaj... A nie, jestem HR Manago i nie mogę wypowiadać się w ten sposób , tym bardziej w stosunku do naszych użytkowników. Tak więc przepraszam... albo nie, wypierdalaj.

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości (osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni, ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) – zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych

1 osobowość - jebnięty sebek

2 osobowość - jebnięty HR Manago 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.03.2018 o 00:39, kubsiar112 napisał:

czy bym mógł dostać un-ban

Najpierw napisz kto jest najprzystojniejszy na Wiejskiej Chacie. Albo nie pisz, bo wiadomo, że Ichi <3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, ORZEH napisał:

Albo nie pisz, bo wiadomo, że Ichi <3.

Kurwa z całym szacunkiem, byłem wczoraj trochę dziabnięty, ale nie przypominam sobie żebym to pisał.

Z poważaniem, Panicz ORZEH.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.03.2018 o 22:36, Ichi napisał:

co tu sie odwala ja tylko poprosiłem o unbana bo chciałem se pograć z kolegą to jest takie złe a nawet nie wiem za co bana dostałem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, kubsiar112 napisał:

co tu sie odwala ja tylko poprosiłem o unbana bo chciałem se pograć z kolegą to jest takie złe a nawet nie wiem za co bana dostałem 

Jajo się odwala. Nie ma unbana, elo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chce poruchać..nie mam co to mam,musze napisac list na roksa.pl zeby przysłali mi jakaś sikse(za darmo) bo chce sobie po niej poskakać a później może sąsiadowi odstąpię ??  Beton zalany wiec zostaje wam minecraft <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.03.2018 o 22:36, Ichi napisał:

A nie, jestem HR Manago 

przeczytałam Mango xD w sumie bym ojebała bo lubię

@ORZEH najprzystojniejsza persona na wiejskiej ;D lovya :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

laurka chuju i wykazać sie na forum - jedyna droga rozgrzeszenia.

Co to za odbieganie od standardów kurła

Pozdrawiam

Dinozarł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się