Damiś <3

Podanie Damis

14 postów w tym temacie

Dokładny Nick: Damiś 
Imię: Damian
Steam_id: STEAM_0:1:147023916

Link Steam profil :http://steamcommunity.com/id/damiscukiernik/
Wiek (minimum 16) : 19 

Czy byłeś/aś gdzieś adminem?: Nie 

Znajomość komend : Jestem w trakcie nauki

Ile już grasz na serwerach Arena 1v1 W-CH : Od października 

Czy będziesz aktywny na forum: Tak będę 

Jak chcesz pomóc w rozwoju serwera : Chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, oraz pomóc powrócić do statej atmosfery czyli full serwerów :D 
Dyspozycyjność: 3-5h

Dlaczego właśnie Ty?: Jako iż gram na serwerwerze od długiego czasu nawet bardzo to jestem lekko ropoznywalny. Jestem miły i sprawiedliwy wobec każdego. 
Czy jesteś w stanie wspierać projekt całymi 5 PLN'ami miesięcznie?: Tak. Nie ma z tym najmiejszego problemu 
Linki do 5 stron gdzie nas rozreklamowałeś/aś: Zareklamowałem was wśród znajomych. Mogę również na fanpage na facebooku gdzie ma ponad 1k łapek w góre i postaram sie ogarnąć reklame na fb kolegi gdzie ma 3,5k lików :D 

Minimum 15  postów na forum oraz staż na forum minimum 1 tydzień by złożyć podanie. - Jeżeli będzie mniej moderator ma prawo zamknąć temat.

Minimum 10 postów na forum oraz minimum tygodniowy staż na forum by móc wypowiedzieć się pod podaniem. - Jeżeli będzie mniej opinia nie będzie brana pod uwagę oraz możliwość dostania ostrzeżenia.

Aby admin był przyznany należy mieć opiekuna w znajomych .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny avatar.Ogólnie kojarzę użytkownika.Raz mi na alledrogo opierniczył zjebaną kosiarke, ale to nie ma związku z tematem.Gdyby to zależało od mojego komentarza to próbny admin pewnie by wjechał, więc pozostaje czekać aż wypowiedzą sie admini.Pozdrawiam i z fartem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ah Damiś mówiłem ci już, że chuj ci w dupe nie? To nie będę się powtarzać bo to nie ma sensu. Na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile razy ja ci już mówiłem że jesteś kurwą i jebać cie tak wgl. 

A ty kurwa dalej przychodzisz i trujesz dupę na forum weź się za robienie jebanych pączków w tej twojej zapyziałeś cukierni. 

A i jesteś jebany za sygnaturę. Co lubisz małe japońskie dziewczynki w bajkach kutfo? xD

Dam ci to pierdolone Tak.

@Counter Daj próbny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem to specjalnie chciałem zobaczyć reakcje kappa. Udało się. 

Ponawiam pytanie podobają wam się małe dziewczynki w japońskich bajkach? Oczekuję odpowiedzi. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, YoddeN napisał:

Ah Damiś mówiłem ci już, że chuj ci w dupe nie?

4 godziny temu, Damiś <3 napisał:

@YoddeN Mrrrr... 

Lubisz 15 letnie dziewczynki? to masz na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.