13 postów w tym temacie

1.nazwa buga: heavy+apteczka

opis buga:po scraftowaniu heavy armora a następnym użyciu apteczki odzyskuje się podstawową prędkość

2.nazwa buga:radar

opis buga:nazwa mówi sama za siebie - czasem radar pokazuje graczy z teamu jak i także "trójkąt",ilość hp i broń nad głową danego gracza(@Sz4ry coś o tym wie)

3.nazwa buga:blokowanie

opis buga: na "platformie" można zablokować gracza poprzez "wejście w niego" i spowodować aby spadł z niej wraz z nami(testowane na gladosie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.nazwa buga: apteczki

opis buga: bardzo czesto nie mozna uzyc apteczki. nie pomaga restart csa, disconnect, zmiana serwera na inny i powrót, ponowne uruchomienie komputera (jednym słowem nic)

2. nazwa buga: apteczka

opis buga: czasami apteczka włącza się sama, *ni z gruchy ni z pietruchy

3.nazwa buga: radar

opis buga: czasami widać na radarze swoich teamm8ów i wiele rzeczy z nimi związanych co totalnie psuje gre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pennywise Czytaj pozostałe posty,o radarze napisałem o apteczce napisał hell kaiser.Apteczka nie uruchamia się sama ale jeżeli strzelasz i szybko zmienisz na nią nie puszczając "mouse1" wtedy się uruchamia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.03.2018 o 21:49, Hell Kaiser napisał:

nazwa buga:  bug apteczki

opis buga:  czasem nie można użyć apteczki -.-

ja wcale nie mogę :V

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, ASDFpro napisał:

@Pennywise Czytaj pozostałe posty,o radarze napisałem o apteczce napisał hell kaiser.Apteczka nie uruchamia się sama ale jeżeli strzelasz i szybko zmienisz na nią nie puszczając "mouse1" wtedy się uruchamia.

Nie, nie działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nazwa buga: Skin kosa

opis buga: gdy klikamy "," to nie można ustawić skina do kosy (niektórym to działa normalnie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Donix na arenie niedługo skiny będą, tak jak kiedyś, tylko dla vipów i elit, więc może sobie nie działać. I jak coś związanego z arenkami to proszę pisz to na forum aren, a nie BR xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HrVK5fv.jpg

Jak coś to nadal buguje się radar. Tak w kwestii przypomnienia. Myślę, że duży wpływ ma komenda "+cl_show_team_equipment". Czasem widać swoich przez to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz