7 postów w tym temacie

Siema, poniżej przedstawię wam moje hobby.

Moje hobby to spędzanie całego dnia przed kompem, granie w cs:go, heroes & generals, kurs c++, oglądanie virtus.pro i ago gaming. ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Donix Fajnie, że dodałeś przywitanie, fajnie też, że nie wbiłeś na poznajmy się i nie napisałeś pod 15 tematami ,,siema”, ale naprawde na forum jest i bedzie sporo tematow, do ktorych można coś sensownego wnieść i w ten sposób ,,nabić” posty i przy okazji zaplusować. Imo takie posty jak ten lub ten o m4a4/m4a1 nie są potrzebne. Masz czas, nikt cię nie goni, jak będzie okazja do wypowiedzenia się to zapraszamy, ale szukanie na siłę co by tu napisać, żeby wbić post nie jest konieczne xD Pozdro!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, YoddeN napisał:

@Donix Fajnie, że dodałeś przywitanie, fajnie też, że nie wbiłeś na poznajmy się i nie napisałeś pod 15 tematami ,,siema”, ale naprawde na forum jest i bedzie sporo tematow, do ktorych można coś sensownego wnieść i w ten sposób ,,nabić” posty i przy okazji zaplusować. Imo takie posty jak ten lub ten o m4a4/m4a1 nie są potrzebne. Masz czas, nikt cię nie goni, jak będzie okazja do wypowiedzenia się to zapraszamy, ale szukanie na siłę co by tu napisać, żeby wbić post nie jest konieczne xD Pozdro!

Ok. Ale wbiłem na Poznajmy się xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.03.2018 o 17:58, YoddeN napisał:

A może chciał się podzielić swoim hobby?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ichi teraz ten post wygląda ładnie i nie mam nic do niego, ale jak pisałem swój komentarz to tak nie wyglądał. Nie chcę skłamać, ale chyba było tam napisane tylko coś w stylu "moje hobby to spędzanie całego dnia przed kompem". Zauważ, że post jest edytowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz