kor3k

Zmutowanie VIPA (Elfik)

23 postów w tym temacie

Mimo, że wiele razy przedstawialiśmy problem z VIP-ami, który polegał na tym, iż nie dało się takich delikwentów zmutować, zgagować nic z tym nie zrobiono. Idealnym przykładem popierającym przedstawioną sytuację jest ELFIK, który mimo 13 lat notorycznie używa mikrofonu w sposób niewłaściwy. W związku z zaistniałą sytuacją wnoszę o całkowite zmutowanie tego delikwenta. 

pszepraszam za muj styl pisania ale wlasnie ćficzymy na polskim jak pisac formalne teksty wiec się dokrztałcam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ASDFpro ale mi nie chodzi, żeby się go pozbyć z serwera, bo w pewnym stopniu się mu oddał i zaangażował . Mi chodzi jedynie o to aby zablokować mu jakikolwiek jego nieudolny sposób komunikacji.

@Counter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam, że @kor3k ma racje i powinien dostać ograniczenie w postaci pmuta ponieważ to co on gada na tym serwerze to się kupy nie trzyma. Ma 13 lat a zachowuje się jakby miał z 20 i uważa że nikt mu nic nie może zrobić ponieważ ma VIP'a. Myślę, że pmute będzie odpowiednia karą dla niego! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie, co Wy macie za problem? Nie słucha się administratora? Nie reaguje na upomnienia? 30 minut na uspokojenie... temat zamknięty, dziękuję dobranoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poza tym nigdy nie poweidziałem że nic nie może mi nikt zrobić a poza tym jak chcesz mi dać muta to go po prostu daj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.03.2018 o 18:52, kor3k napisał:

problem z VIP-ami, który polegał na tym, iż nie dało się takich delikwentów zmutować, zgagować

34 minuty temu, Elfik napisał:

poza tym nigdy nie poweidziałem że nic nie może mi nikt zrobić a poza tym jak chcesz mi dać muta to go po prostu daj

@Elfik Ty czytasz temat zanim pod nim napiszesz? Poza tym post pod postem 3 razy z rzędu, z czego żaden nie wnosi nic do tematu no kurwa cyrk na kółkach xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.03.2018 o 18:58, kor3k napisał:

@ASDFpro problem w tym, że ja nie mogę dać mu MUTA bo nadzwyczajnie na vipy nie działa

Mute działa na vipa bo kiedyś jak miałem vipa i dostaLem muta od chyba floatera to mut działał 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, YoddeN napisał:

@Elfik Ty czytasz temat zanim pod nim napiszesz? Poza tym post pod postem 3 razy z rzędu, z czego żaden nie wnosi nic do tematu no kurwa cyrk na kółkach xD 

No tak bo jestem tak zwanym debilem lub małym stulejarzem jak to mnie korek nazwał 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne dwa posty pod sobą. Do tego jak twoja odpowiedź odnosi się do mojego pytania? Ja się poddaję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, YoddeN napisał:

Kolejne dwa posty pod sobą. Do tego jak twoja odpowiedź odnosi się do mojego pytania? Ja się poddaję.

Chodzi o to ze pisze po jednym zdaniu w poście bo jestem za głupi żeby skonstruować dłuższe zdanie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, Elfik napisał:

Mute działa na vipa bo kiedyś jak miałem vipa i dostaLem muta od chyba floatera to mut działał 

@Elfik kurwa, typie mam wrażenie, że z każdym zdaniem co raz bardziej się pogrążasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reasumując, do czasu gdy mute i gagi nie zostaną naprawione admini mają zalewać betonem, dla mnie w tej sprawie to wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elfik dobra morda. Kiedyś zwyzywał parę osób od kurew, ale kazałem mu przeprosić to przeprosił xD Nie jest tak źle! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@muFas dobra morda. Kiedyś possał parę digidongów od remontów , ale kazałem mu połykać to połykał xD Nie jest tak źle! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz