TracerPOWER

Unban

8 postów w tym temacie

Data i godzina:  04-16-18 14:48

Arena 1/2: 1

Nick zgłaszającego*: TracerPOWER

Nick admina banującego *: nie wiem, dostałem przez konsolę

Screenshot bana*:  https://imgur.com/a/OOck3

Opis sytuacji*:  Gram sobie na arenkach, daje tam jakieś one tapy i jednego no scope'a, takie tam ogólnie. No i gram sobie runde na scouty, dostaje łep od typa i pyk - banik, miernych adminow macie ;d

Przy okazji bana, nie moge grac na 2maps, wiec troche kiepsko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostałeś zbanowany.. Dla czego ? Celownik ci kolego przeskakiwał.. Takie troche magiczne fliki z kałaszka..  Nie dostałeś bana za noscopa bo patrzyłem na ciebie i mam słuchawki i wiedziałem ze typ cie dojeżdża.. 

Dowód :

https://megawrzuta.pl/download/8596146adf45d5fa604a265cbb66f1ad.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, te magiczne flicki są CAŁKOWICIE zwyczajne, zawsze tak gram i jeszcze ani razu nie dostałem bana. Nie widzę sensu, abym się tu za dużo rozpisywał. Jestem czysty i radzę Ci pograć na nieco wyższe rangi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogladałem jeszcze 2 razy demko. Troche dziwne ze typ dostaje głowe zanim ci celownik przeskoczy na głowe.. całkiem normalne ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądze ze demko jest zlagowane.. Ale troche dziwine jak typ dostaje a po bardzo krótkim odstępie czasowym twoj celownik znajduje sie na głowie.. Może chcesz mi powiedzieć ze odrzut ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Glados napisał:

Czysty daje UB!

#ZAMYKAM 

Chcialem sie wypowiedziec ale nie zdarzylem.. gralem wtedy na arence jak ban polecial. Mowilem ze kurwa czysty to nie. "Nienaturalne ruchy"

Przepraszam @Glados , ze po zamknieciu :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.