bIALYYY

Skarga na PepeKOZAK

54 postów w tym temacie

2 godziny temu, Counter napisał:

Oczywiście czekam na @Pepe, ale po co robić z igły widły, dla mnie ogólnie to śmieszna sprawa i tyle, ale co ja tam wiem :V 

PS. LEPIEJ SOBIE ZAJEBCIE DOBRĄ MUZYCZKĘ KUUUUUUURŁA

łan dej.. ty tyryr tyryry xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze. Podana sytuacja miała miejsce 2-3 dni wcześniej. Nie wiem, czy planowałeś tego posta kilka dni no ale nie ważne. 

Po drugie. Pisałem co 2 rundy, że gramy na jeden bombside tzn. A. Jak tego nie widziałeś, to nie moja sprawa. Miałem prawo się wkurzyć, bo w stosowny sposób informowałem innych graczy o graniu na A. Wszyscy to zrozumieli oprócz ciebie. Pokazał bym stosowne logi chatu, że tak było, no ale niestety, jako że mam vipa nie pokazuje dalej mojego chatu ;-;.

Po trzecie. Jak sobie nie życzyłeś, żebym się tak do ciebie zwracał wystarczyło napisać na priv albo po prostu na chacie, a nie robić bydło na forum przy czym obrażając innym rodziców,  którzy mają inne zdanie do twojego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahahaha, no i właśnie się pogrążyłeś dzieciaku : D 

2 godziny temu, Pepe napisał:

Po pierwsze. Podana sytuacja miała miejsce 2-3 dni wcześniej. Nie wiem, czy planowałeś tego posta kilka dni no ale nie ważne. 

Szkoda że nie pomyślałeś imbecylu, że zrobiłem ZDJĘCIE czatu a nie screena, zdjęcie zostało wykonane w poniedziałek tj. 16.04 o godzinie 22:17 - dokładnie tak jak napisałem w skardze - tutaj załączam dowód: https://zapodaj.net/06399740bfacc.jpg.html. Więc to że jesteś jebanym kłamcą już mamy potwierdzone.

Po drugie. Pisałem co 2 rundy, że gramy na jeden bombside tzn. A. Jak tego nie widziałeś, to nie moja sprawa. Miałem prawo się wkurzyć, bo w stosowny sposób informowałem innych graczy o graniu na A. Wszyscy to zrozumieli oprócz ciebie. Pokazał bym stosowne logi chatu, że tak było, no ale niestety, jako że mam vipa nie pokazuje dalej mojego chatu ;-;.

PIERWSZE SŁOWA twojej odpowiedzi były kłamstwem - te również są. Niestety nie mam dostępu do logów żeby udowodnić że NIC nie pisałeś, ani jednej wiadomości. Ale no skoro skłamałeś w pierwszym zdaniu to myślisz że w twoje dalsze wypociny ktoś kurwa uwierzy? Straciłeś na wiarygodności w tym momencie kolego, szczególnie że nie masz żadnego dowodu żeby udowodnić, że mówisz prawdę. Tfu na Ciebie, jebany kłamco

Po trzecie. Jak sobie nie życzyłeś, żebym się tak do ciebie zwracał wystarczyło napisać na priv albo po prostu na chacie, a nie robić bydło na forum przy czym obrażając innym rodziców,  którzy mają inne zdanie do twojego.

Ale skarbie, ja wolałem dołożyć kolejną skargę do twojej już licznej na forum kolekcji - po to żeby przyspieszyć zastosowanie odpowiedniej chemioterapii w stosunku do raka jakim jesteś, btw gdzie obraziłem komuś rodziców? xdddd

Także pytanko @Pepe - dlaczego nas wszystkich okłamałeś? 

Administrator, który woli wszystkich okłamać (resztę administracji, graczy i innych czytelników) zamiast skulić ogon i przyznać się do błędu nie powinien być adminem :.) Jesteś dzieciakiem, i myślałeś że twoje pierdolenie nie wyjdzie - niestety na złą osobę trafiłeś :.) Nic tylko napluć na takie gówno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi się interesująco.

Oskarżony wyjebał argumentami z grubej rury. Przy czym jego zwinny goniec rozjebał piona i zbił konia.

W końcu doszło do wymiany zdań. W moim odczuciu 1:1 pepe strzela gola i przekonuje swoimi argumentami.

C.D.N.

Następnie hetman białego kutasiarza wpierdala 4 gole i mamy wynik 5:1 

Szach i mat. 

Po raz kolejny pepe się do winy nie może przyznać xd?

I do tego kłamie xD

To nieźle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja napisałem, że Cię nie obraziłem ? Napisałem tylko, że podana sytuacja nie miała miejsca o okresie, w którym wyznaczyłeś. Czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem, kto tu ma niższy iloraz inteligencji, ponieważ ja Cię obraziłem raz, bo się wkurzyłem, że nie zwracasz uwagi do tego, co ustaliśmy. Po czym Ty przychodzisz na forum i zamiast w normalny sposób napisać, obrażasz dokoła wszyskich. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym ty pierdolisz? „Czytanie ze zrozumieniem”? Xdd Jak ty masz upośledzenie umysłowe typie. Na górze masz dowód na to, że jesteś kłamcą i sytuacja miała miejsce wtedy kiedy ja napisałem - na co dałem screena z datą zrobienia zdjęcia jako dowód- okłamałeś administrację i graczy - cała reszta twoich wypocin rôwnież jest kłamstwem. Ale spoko i tak nie zrozumiesz bo to przewyższa twoje możliwości przetwarzania informacji- ważne że inni zrozumieli. Jesteś kłamcą, hatfu na ciebie typie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A najlepsze jest to że dalej mówisz że sytuacja miała miejsce 2-3 dni wcześniej pomimo tego że już twoje kłamstwa zostały zdemaskowane łbie xdd "Złap za rękę złodzieja to powie, że to nie jego ręka" :DD jesteś kurwa skończony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tego dlaczego wszystkich okłamałeś to rozumiem że nie zamierzasz skomentować? xdd "Normalny i kulturalny sposób" - powiedział typ który nazywa gracza kurwą, pajacem i jebanym idiotą bo mu zły bs zaplantował xdd - szczyt hipokryzji prezentujesz dzieciaku, jesteś takim rakiem, że wypierdalasz poza skalę, hatfu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wtf,  chciałem napisac swoje zdanie cytując a a edytowałem posta @bIALYYY. KURWA MAC xD 

SORY STARY ;'( 

MAM NADZIEJĘ, ŻE TERAZ ZACYTUJE ^^

"szczyt hipokryzji prezentujesz dzieciaku, jesteś takim rakiem, że wypierdalasz poza skalę, hatfu"

I na chuj obrażasz? Poziomu to ty nie reprezentujesz. Podajesz argumenty, a potem go wyzywasz. No kurwa 30Iq.  Jak cie napierdalają w domu to nie musisz się tym chwalić publicznie. 

Nie jest skończony. Nie ma dostępu do czatu, więc na chuj piszesz, że jest kłamcą. 

Nie jestem po Jego stronie, ale przesadzasz. Gorzej niż kurwa 5latka z piaskownicy. Mogę się założyć, że chociaż raz byłeś wkurwiony i wyżyłeś się na jakimś graczu będąc na arenkach. Tyle w temacie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, M1Koo napisał:

więc na chuj piszesz, że jest kłamcą. 

Drogi M1Koo dlatego, że udowodniłem mu kłamstwo. W jego pierwszym zdaniu odpowiedzi, napisał, że sytuacja na którą złożyłem skargę wydarzyła się 2-3 dni wcześniej - niestety dzieciaczek nie pomyślał o tym, że zrobiłem zdjęcie telefonem z czatu, i w mojej odpowiedzi kilka linijek wyżej - zaprezentowałem screena ekranu telefonu - na którym widnieje dokładna data zrobienia zdjęcia - jest to dowodem na to, że już w pierwszym zdaniu pepe wszystkich okłamał - czyli - jest kłamcą. Cała reszta wypowiedzi jego - odnośnie tego że pisał "only a" również jest kłamstwem ale no niestety nie mam dostępu do logów żeby to udowodnić - ale no osoba która, w pierwszym zdaniu wypowiedzi kłamie, jak nietrudno się domyślić - potem raczej prawdy nie mówi xdd  :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.04.2018 o 00:19, otis napisał:

Jakby za wyzywanie zabierali admina, to taki @muFas dostałby potrójne dożywocie razem z dziesięcioma innymi adminami = D

A to co za pomówienia? Proszę pokazać jakiś dowód (nagranie czy coś). Jestem osobą kulturalną, opanowaną i przede wszystkim nienawidzę przemocy i wyzwisk. Unikam jak mogę być "toxic". Czasem zdarzają mi się delikatne uniesienia (jakieś delikatne kurwa czy coś), lecz są to tylko pojedyncze przypadki. Dlatego zasrany matkojebco przestań pierdolić głupoty bo jak Cie dojadę jebany wypierdku to Cię kurwa w tej Islandii czy tam jebanej Nibylandii nie znajdą nawet przy pomocy pogotowia górskiego nie znajdą. Jebany końska spuścizna będzie chodziła i pierdoliła bzdury na lewo i prawo. Kłamiesz psie jak i  twoja stara całe życie mijała się prawdą. Sram na was! ELO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby nie patrzeć egzaminy gimnazjalne są.

Chłopak przeżywa stres.

Może to dlatego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja się matura stresuje mimo że piszę za rok XDD

A chlopak może ma podobnie to wiesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, czyli rozumiem że @Pepe nie ma zamiaru i nie musi skomentować tego dlaczego celowo kłamał w swojej wypowiedzi odnośnie tego kiedy sytuacja miała miejsce? Rozumiem też że nikt nagle z niewiadomego powodu nie ma dostępu do logów, żeby sprawdzić czy nasz rodzynek również kłamie w sprawie tego że niby pisał A? Spoko - widocznie na 2MAPS admini mogą być zakłamanymi skurwesynami, no cóż - skoro lubicie być okłamywani przez typa bez mutacji to trudno :V Rozumiem też, że fakt iż jest to któraś z kolei skarga na pepe, i nie tylko ja sugeruję, że może jednak coś jest nie tak z jego "adminowaniem" też nic nie zmienia? xdd Czyli kolejna skarga zamieciona pod dywan z dopiskiem "pepe ma racje / płacz o gówno" - szkoda strzępić ryja, brak słów serio..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, bIALYYY napisał:

Dobrze, czyli rozumiem że @Pepe nie ma zamiaru i nie musi skomentować tego dlaczego celowo kłamał w swojej wypowiedzi odnośnie tego kiedy sytuacja miała miejsce? Rozumiem też że nikt nagle z niewiadomego powodu nie ma dostępu do logów, żeby sprawdzić czy nasz rodzynek również kłamie w sprawie tego że niby pisał A? Spoko - widocznie na 2MAPS admini mogą być zakłamanymi skurwesynami, no cóż - skoro lubicie być okłamywani przez typa bez mutacji to trudno :V Rozumiem też, że fakt iż jest to któraś z kolei skarga na pepe, i nie tylko ja sugeruję, że może jednak coś jest nie tak z jego "adminowaniem" też nic nie zmienia? xdd Czyli kolejna skarga zamieciona pod dywan z dopiskiem "pepe ma racje / płacz o gówno" - szkoda strzępić ryja, brak słów serio..

A jebnij się Pan czymś ciężkim, szukałem dzisiaj gdzie są logi zaraz po Twoim poście, ale ich nie znalazłem, Counter ( opiekun 2maps ) napisał, że nie ma teraz zbytnio czasu, więc też nie siedzi 24/7 na forum. Gdyby to był admin, którego znam dobrze, to dostałby soczystego klapsa, a z racji, że nie znam TEGO dziobaka, nie zrobię nic. Ostateczna decyzja należy do opiekuna danego serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Ichi napisał:

A jebnij się Pan czymś ciężkim, szukałem dzisiaj gdzie są logi zaraz po Twoim poście, ale ich nie znalazłem, Counter ( opiekun 2maps ) napisał, że nie ma teraz zbytnio czasu, więc też nie siedzi 24/7 na forum. Gdyby to był admin, którego znam dobrze, to dostałby soczystego klapsa, a z racji, że nie znam TEGO dziobaka, nie zrobię nic. Ostateczna decyzja należy do opiekuna danego serwera.

No dobrze dobrze, dzięki za dobre chęci @Ichi :3 ja poprostu oczekuje trochę sprawiedliwości, bo mam wrażenie, że co niektórych możnaby jebnąć dowodami/skargami wszelakimi w czoło, a i tak zamkną temat bo "spina o gówno, a admin na medal kurła" :V 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.